Doktor Tv Banner

balgam söktürmek için

Göğüsü Yumuşatmak ve Öksürüğü Kesmek İçin Elma Çayı

Elmayı, ister çiğ olarak tüketin, ister, pişmiş olarak, her şekilde faydasını göürüsünüz. Bu yazımızda, sizlere, elma ile yapılabilecek 2 ayrı çay tarifi öneriyoruz. Hem öksürüğünüzü kesecek, hem de göğüsü yumuşatıp, balgam attıracak bu çaylarımızın ..
3013 0 4842
devamı »

Şiddetli Öksürük ve Balgam İçin Elma Çayı

Kış aylarında, pek çoğumuzun sıkça karşılaştığı bir durum olan öksürük ve belgam atamama probleminden kurtulmanın pratik ve doğal bir yolu mevcut. Elma çayı. ŞİDDETLİ ÖKSÜRÜK İÇİN : 1 litre suyun içine, ince dilimlenmiş 1 adet adet elmayı kabuklar..
2867 1 2876
devamı »

Doğal balgam söktürücü bal-tereyağı kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu balgam söktürmek için bal-tereyağı kürünü tavsiye ediyor. Balgam söktürmek için 1tatlı kaşığı bal ile 1 tatlı kaşığı tereyağını karıştırarak akşam yatmadan hemen önce 1kerede yutun. Bir kaç gün bu uygulamayı yapın. Balg..
6583 0 5611
devamı »

Balgam söktürmek için bitkisel çözümler

1. tarif Hatmi, papatya, sığır kuyruğu, oğul otu, karabaş otu, meyan kökü, söğüt yaprağı, aynı sefa çiçeği, lavanta ve mercan köşk. Otların tamamı veya ayrı ayrı kaynatılıp suyu aç veya tok karnına bal ve limonla karıştıralarak içilir. 2. tarif Nohu..
3659 0 7891
devamı »