Doktor Tv Banner

adet sancısı nasıl geçer

Adet sancısı nasıl geçer ne iyi gelir

ADET SANCISI Muz : İçerdiği yüksek oranda B6 vitamini sayesinde kadınların adet dönemi sancılarını büyük oranda azaltır.Doğal bir ağrı kesici gibidir. Tarçın: Koli basilinin üremesini önler.Limon çayına Balla birlikte eklenerek içildiğinde hem bo..
5567 1 784
devamı »

Adet sancısı ve Adet kanaması için bitkisel reçeteler

ADET SANCISI Tuzsuz tereyağına 1 çorba kaşığı bal ve aynı miktarda çemen katıp macun haline getirin. Adetten önce 1 kaşık yutun. Sancılar hafifleyecektir. ADET KANAMASI ÇOKLUĞU 1- Kişniş ve nane kaynatıp içilir. 2- Mersin ağacı tohumu 100 gr. Kişniş..
6925 0 5820
devamı »

Ahmet Maranki – Adet Sancılarına Ne İyi Gelir

Adet sancısı, biz kadınların ortak sıkıntısı. Her ayın birkaç günü karın, bel ve yumurtalık bölgesinde çektiğimiz ağrılar, günlük hayatımızı da etkiliyor… Bu ağrılardan kurtulmak için ağrı kesici almak bir yol olsa da bu sorunun üstesinden gelmenin d..
2379 1 7654
devamı »

Adet Sancısı Nasıl Giderilir Kabusa Son

Adet sancısı, adet döneminden bir-iki gün önce başlar, bazı kadınlarda hafif yaşanırken, bazlarında ağır ve sancılı yaşanmaktadır. Birincil ve ikincil sancı olarak ikiye ayrılmaktadır. 20 yaş altı ve genelde doğum yapmayanlar için birincil, doğum y..
2334 1 3566
devamı »