Doktor Tv Banner

ibrahim saraçoğlu kiraz sapı kürü

DR İBRAHİM SARAÇOĞLU ADET SIKINTILARI İÇİN KİRAZ SAPI KÜRÜ

Adet sıkıntılarınız var ise, adet sancısı çekiyor iseniz veya adetleriniz düzensiz ise 28 mayıs seda sayanın programında çıkan İbrahim Saraçoğlu'nun tavsiyeleri ;GEREKLİ MALZEMELER : 25-30 adet gölgede kurutulmuş kiraz sapı, 1 bardak suYAPILIŞI VE K..
533 0 4063
devamı »

DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN KİRAZ SAPI İLE HAZIRLANABİLECEK BİTKİSEL KÜRLER

Kiraz sapı, en az meyvesi kadar şifalı bir bitki. Pek çok derde deva olan kiraz sapı ile hazırlanabilecek, bitkisel kür tariflerimiz Dr İbrahim saraçoğlundan. İLTİHAPLI ROMATİZMA İÇİN : İltihaplı romatizmaya şifa veren iki bitkiden birincisi, kiraz s..
2832 0 2707
devamı »

Sağlık için altın tavsiyeler

• Yemeğe tuz ile başlanırsa beyin tarafından gönderilen bir uyarı sayesinde, midede mukus denilen sindirimi kolaylaştırıcı bir tabaka oluşturduğunu ve midenin sindirime hazırlıksız yakalanmasını önlediğini… • Yemek yerken yerde oturarak sol ayağı kat..
7025 0 6947
devamı »

Adet dönemi sancıları için kiraz sapı suyu – İbrahim Saraçoğlu

25 -30 adet kiraz sapı 1 bardak suda 5 dakika kaynatılarak elde edilen suyu içmek adet dönemi sancılarını giderir. Kullanılacak kiraz sapları gölgede kurutulmuş olmalı. Kiraz saplarının rengi koyu kahverengi olmuşsa ve incelmişse bunların etkisi ka..
1538 0 4659
devamı »