Erkeklerin Dünyası : Seks Yalanları

Erkeklerin Dünyası : Seks Yalanları
82 3 67
İnsanlığın ortak dili cinsellik. Ancak seksle ilgili bildiklerimizin çoğu yanlış çıkıyor. İnsanlığın ortak dili cinsellik. Ancak seksle ilgili bildiklerimizin çoğu yanlış çıkıyor. Öyle ki coğrafya değişse de değişmeyen yanlış cinsel inanışlar var. İşte onlardan önde gelen yedisi…

Siz siz olun, seksle ilgili her söylenene inanmayın. Bugüne dek çoğu kez hiç sorgulamadan doğruluğunu kabul ettiğimiz şeylerin yanlış olduğu artık ortaya çıktı.

Burnu büyük erkeklerin penisi de büyüktür
Burun, kulak, incik kemiği, aşık kemiği, karaciğerin hacmi, dalak, bademcikler, saç kılı, et beni, diz kapağı, böğür ve diğer organlarla penis büyüklüğü arasında bir bağıntı olduğuna dair bir kanıt bugüne kadar elde edilemedi. Benim şahsi görüşüm, bu hususa bu organdan en çok yararlanan vajinanın karar vermesidir.

Herkes haftada 2.5 kez seks yapıyor
Yalanlardan en büyüğü de budur sevgili okurlar. Hangi zır cahil bulmuşsa bu rakamı, resmen uydurmuş. 1, 2, 3, 4, 5′ i filan anlarım da, buçuğu asla kabul etmem. Bu buçuk nasıl oluyor anlayan varsa beri gelsin. Hem bu anket buçuğu kabul etsek bile gerçekleri yansıtmıyor. Çünkü, anket Türkiye’ mizde düzenlenseydi bu rakamın 5 lere 10 lara ulaştığı imrendirici bir şaşkınlıkla görülebilecekti.

Erkekler daha çok zayıf kadınları tercih eder
Zayıf kadınlar lobisi tarafından uydurulduğunu sandığım bu tez de çok yanlış. Doğrusu şudur; erkekler tv ve dergilerde zayıf kadınları seyreder, ama seksi, dolgun kadınlarla yapar.

İlk bakışta aşk vardır
Bu da erkekleri tanımayanlarca uydurulmuş bir husustur. Çünkü, erkekler ilk bakışta ya göğüslere ya da popoya bakarlar. Göğse ve popoya bakmayla aşık olunmayacağı malumunuzdur. Olsa olsa kanda ritmik hareketlenmelere sebep olur.

Penisin büyüklüğü kadının tatmini açısından önemli
Bu da yanlış bir söylencedir sevgili okurlar. Doğrusu şudur; ayakta durabilmesi ve sadık olabilmesi önemlidir. Bunlar yoksa zaten size mama da yok!

Yatağa ilişkide ilk adımı hep erkekler atar
Bu yalanların en büyüğüdür zaten. Çünkü erkek zaten yatakta hazır bekler. Kadın da türlü cilvelerle yatağa doğru adımlar atar. Gösterip gösterip vermeme vakalarında erkek koşar adımlar atar.

Erkekler soğuktur ve çok zor aşık olur
Bu da yanlış inançlardan birisidir. Çünkü yapılan ölçümlere göre erkeğin ısısı 36 derecedir ve gezegenimiz için sıcak denilebilecek bir ölçüdür. Zor aşık olmasına gelince; erkek yakalayamadığına aşık olur, hatunlar hemen yakalanıyorsa erkek ne yapsın..! Devamı…

Az iş çok seks.. Uzmanlar erkeklerin ev işleri yaptığında sekse daha az önem vermeye başladığını ve cinsel hayatlarının yok olduğunu belirtiyor.. Y..
891 14 141

Araştırmalara göre kadınlar cinsel ilişkiden daha fazla zevk alıyor. Erkeklerde ise yaş ilerledikçe tatmin azalıyor.. Yapılan araştırmalar, orta ya..
236 19 570

Yapılan araştırmanın sonuçları, erkeklerin aklını hala ilkel ihtiyaçların meşgul ettiğini doğruladıABD’de yapılan bir araştırma, erkeklerin seksten ço..
981 16 377

Seks kazaları deyince aklınıza sadece siz ve eşiniz gelmesin. Mekan ve eşyaların zarar gördüğü bir seks söz konusu.. Bir insanın ömrü boyunca ortal..
614 11 787

Türk Dünyası Kavramı 20. yüzyılın sonları ve 21. yüzyılda tüm Türk halkları için kullanılan coğrafi ve kültürel bir kavramdır. Türk Dünyası kavramı, T..
820 18 391

Kahve Dünyası yeni yıla girerken “Koruncuk Drajesi” ürünüyle Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na destek oluyor. Üründen elde edilen gelir sayes..
618 8 698

Bir erkek cinsellikle fazlasıyla ilgilenir seks için her fırsatı değerlendirebilir. Fakat cinsellik ve sağlık hakkında çok az bilgiye sahiptir. 150..
343 26 132

Kadınların orgazm taklidi yaptığı gerçeği pek çoğumuz tarafından biliniyor. Ancak yeni araştırmalar bu konuda erkeklerin de taklide başvurduğunu göste..
426 22 330

Araştırmalara göre çiftlerin cinsel ilişkiye girme sıklığı, ilişkiden alınan haz ve doyumu da etkiliyor. Ne kadar çok seks o kadar fazla doyum.. Eğ..
271 22 200

Madde bağımlılığı gibi seks bağımlılığı da var. Hangi kişilerde görülür? Etkenleri ve belirtileri neler? Çaresi var mı? Eroin veya kokain gibi vücu..
657 18 345

Araştırmaya göre kadınlar da erkekler de artık daha az cinsellik arıyor. Bunun nedeni sık sık porno içerikli dergi ve kanalların kullanılması.. Cos..
420 15 716

Mehmet Öz erkek sağlığında penisin rolünü açıkladı. Daha sık seks yapan ve cinsel işlevlerini kullanan erkekler daha sağlıklı.. Daha önce cinsel ha..
472 17 443