Doktor Tv Banner

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Yolları

Erkekleri baştan çıkarmanın yolları
64 0 76

"Lütfen merhamet, dizlerimin üstüne çöktüm, sen benim son baştan çıkarıcımsın" diyordu bir şarkısında Alice Cooper.

Baştan çıkarma, Şeytan’ın tasarladığı bir oyun mudur?!… Bunun cevabını aramak bizi huzura götürebilir. Ben bu şarkıyı ne zaman dinlesem Şeytan’ın değil, insanın nasıl baştan çıkmaya ve çıkarılmaya hazır olduğunu düşünürüm.

İnsanları "yoldan çıkaran" hileli bir oyun baştan çıkarma. Tanrıyla ve düzenle dans edecek kadar cüretkar, insanı ve vicdanı yok edecek kadar güçlü… İnsanlığa karşı kullanıldığında ise nasıl adlandırılırsa adlandırılsın; ’katliam, vahşet, cinayet’, utanç verici olaylara yol açabiliyor. Çünkü insan kendi mutsuzluğundan sorumludur.

Gökyüzünden birbiri ardına bırakılan bombalar, çoluk-çocuk tüm masum vücutları parçalarken, hâlâ Şeytan bu insanlık suçunun tek zanlısı olarak gösteriliyor. Öyle gösterilse de, "düştüğü yeri yakan" o ateş parçalarını Şeytan icat etmemiştir. Çünkü kibriti çakan hep ademoğlu olmuştur…

Baştan çıkarma, sol cebinde daima "sahteliği" taşıdığı için, insan bedenini felce uğratan bir tür zehre benzer. Kana karıştığında onu durdurmanız imkansızdır.

Karşı cinsi baştan çıkarmak için cazibenizi kullanarak teşhirciliğe başvurmanız sizi başarıya ulaştırmaz. Eğer hâlâ bu oyuna başvuruyorsanız, en önemli silahınızı kullanmayı bilmiyorsunuz demektir.

"Teşhircilik belki karşı cinsin arzularını harekete geçirebilir, ancak se de baştan çıkarmayabilir. Cinselliğin ön plana çıktığı anlarda savaşçı, kişiliğinden ödün verip aşağılanmak pahasına, oyunu kazanmaya çalışır. Yani basit ve ucuz bir eyleme girişir. Doğal olmayan ama kişinin kendi yeteneğiyle karşı cins üzerinde hakimiyet kurmak için geliştirdiği soylu ve kutsal bir oyunda baştan çıkarmadan söz edilebilir." [*]

"Erkeği Yatakta Çılgına Çevirmenin 203 Yolu" ve "Her Kadındaki Aşk Tanrıçasını Serbest Bırakmanın 227 Yolu" adlı kitaplarıyla üne kavuşan Olivia St. Claire bakın ne öneriyor:

’Sevdiğiniz erkekle tutkulu bir ilişki yaşamak için vücudunuzun her santimetre karesini erotikleştirin.’ diyor.

1- Kendinizi sevin

Belki çok sıradan ama çoğu kez dikkate alınmayan bir öneri. Eğer kendinizi sevmezseniz, kimse sizi sevmez ve önemsemez. Kendinize küçük hediyeler alın, vücudunuzu mis kokulu losyonlar, kremlerle ağır ağır ovun, damak tadınızı lezzetli tatlılarla ödüllendirin, afrodizyak yemekler yiyin… (istiridye, avokado, mango, incir, vb.) Bunlar, bedeni ve zihni ödüllendirerek erotik duyguları harekete geçiren şeylerdir.

2- Seksi giyinin

Bazen yüksek ve sivri topuklu bir ayakkabı, şeffaf bir giysi, göğüsleri dikleştiren bir sutyen, kırmızı renk bir ruj, dar bir gömlek, çekici noktaları belirginleştirmek, kusurları örtmek için yeterlidir. Tayyörle bile erkeği baştan çıkarabileceğinizi unutmayın. Ayrıca yürüyüş ve duruşun da çok seksi olabileceğinizi unutmayın.

3- Müzikli erotizm

Bir müzik parçası özel bir geceye ayrı bir erotizm katabilir. Klasik ortamlar için: Carmina Burana (Carl Orff), Ronmeo ve Juliet (Prokofief), Şehrazat (Nikolay Rimskij-Korsakov); modern ortamlar için Black Magic Woman (Santana), Enigme (Enigma), Fly Me To The Moon (Frank Sinatra), Sweetest Taboo (Sade), Unforgettable (Nathalie ve Nat King Cole) çok uygundur.

4- Kokuların gücü

Burun aşkın en güçlü silahlarındandır. İç gıcıklayıcı bir parfüm, kokulu mumlar, tütsüler; ortama, bir aşk gecesi için çok uygun gizemli ve sıcak bir hava kazandırırlar.

5- Fantezisiz olmaz

Hayal gücü yaratıcılık için esastır. Bir ilişkinin monotonluğunu, rutini kırmak için en iyi araç hayal gücüdür. Erotik düşlerinizi bastırmadığınız sürece, cinsel yaşamınız daha hareketli ve tutkulu olacaktır.

6- Arzulandığını bilsin

Telesekreterine erotik mesajlar bırakın, okuduğu kitapların arasına ya da yastığın altına aşkınızı dile getiren küçük notlar koyun, en olmadık yerlere "özel" fotoğrafınızı yerleştirin."

Şimdi "zaten erkekler baştan çıkmaya her zaman hazır" diyebilirsiniz… Bir bakıma doğrudur da…

Ancak çoğu erkek kendi olan kadınları daha çok sever. Kendi olmamanın, farklı görülmek istemenin samimiyetsizliği, daha ilk buluşmada su üstüne çıkar.

Ya da ufak bir kazıma ile alttan esas benliğiniz belirir.

Bana kalırsa yalnızca kendiniz olun. Yaşamanın erdemini bilen, kendini tanımaya ve evrensel bütünlük içinde gelişmeye çalışanlar, daha etkileyicidir.

Çünkü onları ışığı samimidir, yalancı spotlar gibi geçici değildir.

Samimiyetsizliğin parlak spotları söndüğünde ve kendinizle baş başa kaldığınızda yalnızc

a tek bir kişiyi aldatamazsınız: Kendinizi!

Sizi sürekli değiştirmeye zorlayan sistemler ve insanlar karşısında, "kendi olmak", insanın kendi olarak kalabilmesi, en etkileyici ışıktır…

İşte o zaman anlarsınız: Ne baştan çıkarmaya ne de çıkarılmaya ihtiyacınız vardır!…

Jean Baudrillard, "Baştan Çıkarma Üzerine", Çeviri: Ayşegül Sönmezay, 2001.

Bu yazıyı rss okumuyorsanız http://7gunsaglik.com/ dan çalıntıdır

Erkekler de Baştan Çıkarılmak İster

Sadece kadınlar mı baştan çıkarılmak ister ve baştan çıkarmak erkeklere düşer? Hayır. Erkekler de sevgi, güven ve iyi iletişim ister.. Bir kadın, e..
577 10 468
Cinsel Yaşam Nasıl Canlandırılabilir?

Eşinizle mutlu ve güzel bir yaşamın anahtarı cinsellikten geçiyor. Cinsel hayatınızı canlandırmanın yolları.. Eşinizle ya da partnerinizle ilişkini..
756 10 880
Erkekler Kokuları İle Kadınları Baştan Çıkarıyor

Parfümünüzün kokusu aslında sizi yansıtır ve birini etkilemek için çoğu zaman etkili bir yöntemdir. Kadınlar, erkeklerde hangi kokuları seviyor? Bi..
874 22 668
Kim Daha Çok Aldatıyor?

Kadın mı, erkek mi daha çok aldatır? Londra’da yapılan araştırmalara göre kadınlar erkekleri daha sık aldatıyor.. Kadınlar artık daha çok aldatıyor..
833 24 539
Yüz Şekline Göre Tarzınızı Değiştirin

Kare, üçgen, diktörgen ya da yuvarlak.. Sizin yüz şekliniz hangisi? Yüz şeklinize en uygun saç ve stili yapın ve yepyeni halinizle büyüleyin.. “İns..
289 14 726
Baştan Aşağı 10 Yıl Gençleşin

Daha genç görünmek istiyorsanız genel olarak her şeyinize dikkat etmek ve bakmak zorundasınız. Baştan aşağı her şeyinizle gençleşmek gerek. kadınl..
230 16 337
Çocuğunuz Neden Bu Şekilde Davranıyor?

Çocuklar bir dönemde bazı kişi ve kişileri rol model alır ve onlar gibi olmaya çalışır. Ne düşündüğünüzü de merak ederler ve değişim aşamasında de..
563 25 270
Fazla Yağlardan Kurtulmanın Yolları

Fazla yağlarınızdan kurtulma yolları, en doğal yoldan uzun vadede yağsız sağlıklı bir vücuda kavuşun. Sıcak yaz günlerinde sağlıklı beslenmek ve yağla..
610 6 595
Sınav Kaygısı Salgın Gibi Yayılıyor

Öğrencilerin bitmeyen çilesi sınav stresi, hayatının tamamını etkileyebiliyor. Psikiyatristler bu konuda neler söylüyor? “Sınav kaygısı, boyutu aşı..
175 15 207
Ginseng İçeren Bir İlaç Sertleşme Sorununu Çözecek

Erkekleri ilgilendiren bir haber Kore’den geldi.. Ginseng içeren bir ilaçla erkeklerde sertleşme sorunu çözülecek. Rahat bir cinsellik için bu ilaç fa..
418 25 688
Erkeklerin Baş Belası Kellik

Kelliğe sebep olan nedenler genetik mi yoksa başka nedenler var mı? Kelliği geçiren bir tedavi var mı? Erkekleri kellik nasıl etkiliyor öğrenelim.. ..
298 14 116
Eşinizi Diyet Yapmaya Teşvik Edin

Diyet ortak bir evde yapılıyorsa partnerlerin ve insanların birbirini desteklemesi önemlidir. Sağlıksız diyet seçimlerinden uzak durmaya da yardım..
691 7 348
Boşalma Sorunu Evlilikleri Bitirecek Düzeyde

Boşanma vakalarının %40’ı erken boşalma gibi boşalma sorunlarından kaynaklanabiliyor. Evliliklerde, büyük hayal kırıklığına ve mutsuzluğa neden ola..
674 4 199
Çocuklarda Bronkoskopi Hayat Kurtarıyor!

Çocuklarda Bronkoskopi Hayat Kurtarıyor!Bebeğinizin emekleme dönemi onun için büyümeye geçişte yeni bir başlangıçken; sizin için ise çok daha dikkatli..
435 23 104
Tv İzleme Sperm Sayısını Azaltıyor

Sperm sayısını ve kalitesini azaltan etkenlerden biri de televizyon izleme alışkanlığı. tv izleme alışkanlığı erkekleri nasıl etkiliyor? Haftada 20..
903 4 481