Doktor Tv Banner

Erkekler İçin Ön Sevişme Taktikleri

Erkekler İçin Ön Sevişme Taktikleri
19 4 33

Ön sevişme iyi bir cinsel hayatın kaçınılmaz bir parçasıdır. Partnerlerin cinsel hayatlarını canlı tutmaları gerekir. Bu ancak aktif bir ön sevişme ile mümkün olabilmektedir. Ön sevişme partnerlerin gerekli ruh hali içerisine girmelerine yardımcı olur. İki partnerin de daha iyi bir cinsel hayata sahip olabilmeleri için ön sevişme tekniklerini bilmeleri gerekir. Yapılan bir alışmaya göre kadınların tahrik olmaları erkeklere oranla daha uzun sürmektedir. Bu nedenle erkekler partnerlerini tatmin etmek için ön sevişmeye önem vermelidirler.

Ön Sevişme Taktikleri

Ön Sevişmeyi Siz Başlatın: Kadınlar bazı durumlarda sevişmeyi başlatmaya utanabilirler. Bu durumda erkekler bu görevi üzerinde alarak ön sevişmeyi başlatmalıdırlar.

Partnerinize Masaj Yapın: Birçok erkek bu aktiviteyi zaman kaybı olarak görmektedir. 10 dakika yapılan bir masaj partnerinizin tahrik olmasını kolaylaştırır.

Partnerinizle Duş Alın: Cinsel ilişkiden önce partnerinizle alacağınız duş, rahatlamanıza ve gerekli moda girmenize yardımcı olacaktır. Erkek, partneri için romantik bir banyo hazırlayarak cinsel ilişki için gerekli ortamı yaratabilir.

Partnerinizi Doğru Şekilde Öpün: Öpüşme ön sevişmenin en önemli parçalardan biridir. Partnerinizin dudaklarını yavaşça öpmeye başlayın ve daha sonra verdiği reaksiyonlara göre hareket edin.

Oral Seksi Deneyin: Oral seks ön sevişmenin diğer önemli bir parçasıdır ve kadınların daha çabuk orgazm olmasını sağlar.

Yeni Teknikler Deneyin: Ön sevişmeyi ilginç hale getirmek için bazı seks oyuncakları kullanabilirsiniz. Partnerinizi tatmin etmede size yardımcı olacaktır.

Cinsellik herkesin yaşamında farklı yer alır. Ama mutlaka birgün herkesin yaşaması gerekir. Peki seksle ilgili neler biliyoruz? Gerçek bilgiler.. S..
940 10 442

Çiftlerin mutlu bir cinsel hayatı olmalı. Bunun için çekinmek veya birşeyleri sakınmak hatalı. Aksine fanteziler ve isteklerinizi talep etmelisiniz.. ..
261 9 874

Çiftler öpüşmeye hangi anlamları yüklüyor ön sevişmede ve sekste öpüşmenin önemi.. Cinselliğin en önemli bileşeni olarak görülen öpüşmenin, cinsell..
992 24 684

Çalışmalar hem kısa hem de uzun vadeli ilişkilerde öpüşmenin etkilerini incelemiş ve öpüşmenin önemini bildirmiştir. Kadınlar erkeklere göre öpüşm..
760 17 349

Araştırmalara göre romantik partnerleriyle birlikte yürüyen erkekler daha yavaş yürüyor. Aşk insanın gözünü de kalbini de kör ediyor deyimi bir ba..
798 12 106

Aldatmak ruh sağlığı dışında benden sağlığını da olumsuz yönde etkiliyor.Aldatan erkekler pişmanlık ve heyecana bağlı olarak çeşitli vücut fonksiyonla..
160 20 857

Erkekler duyguları hakkında bizimle konuşmuyor ya da biz böyle biliyoruz. Cinsiyetlerin de rolleri var.   Kadınlar konuşup paylaşmayı seçerk..
287 18 279

Güzel sevişme nasıl sağlanır? Her iki tarafın da tatmin olması ve mutlu olması için başarılı sevişme tüyoları neler.. Çoğu zaman hem kadının hem er..
591 21 684

Erkekler için abdominal aort anevrizması tarama testi. Karnın ana arterlerindeki şişlik ultrason ile taranır. Anevrizma büyük ise patlama ve ölüm ..
283 14 298

Finlandiya’da yapılan araştırmaların sonucunda yakışıklı erkeklerin daha az hastalık riski taşıdığı ortaya çıktı. Bağışıklık sistemi daha dayanıklı..
452 15 592

Klinik depresyon genelde kadın hastalığı olarak tanımlansa da, geçen yıl 6 milyon erkekte bu rahatsızlık tespit edilmiştir. Erken tanı ve tedavi i..
649 14 814

Özellikle de genç erkekler arasında yaygınlaşıyor! Uzmanlar, son yıllarda genç erkekler arasında yaygınlaşan ve “Tersine Anoreksiya” olarak da bilinen..
174 17 216