Erkekler İçin Ön Sevişme Taktikleri

Erkekler İçin Ön Sevişme Taktikleri
44 9 23

Ön sevişme iyi bir cinsel hayatın kaçınılmaz bir parçasıdır. Partnerlerin cinsel hayatlarını canlı tutmaları gerekir. Bu ancak aktif bir ön sevişme ile mümkün olabilmektedir. Ön sevişme partnerlerin gerekli ruh hali içerisine girmelerine yardımcı olur. İki partnerin de daha iyi bir cinsel hayata sahip olabilmeleri için ön sevişme tekniklerini bilmeleri gerekir. Yapılan bir alışmaya göre kadınların tahrik olmaları erkeklere oranla daha uzun sürmektedir. Bu nedenle erkekler partnerlerini tatmin etmek için ön sevişmeye önem vermelidirler.

Ön Sevişme Taktikleri

Ön Sevişmeyi Siz Başlatın: Kadınlar bazı durumlarda sevişmeyi başlatmaya utanabilirler. Bu durumda erkekler bu görevi üzerinde alarak ön sevişmeyi başlatmalıdırlar.

Partnerinize Masaj Yapın: Birçok erkek bu aktiviteyi zaman kaybı olarak görmektedir. 10 dakika yapılan bir masaj partnerinizin tahrik olmasını kolaylaştırır.

Partnerinizle Duş Alın: Cinsel ilişkiden önce partnerinizle alacağınız duş, rahatlamanıza ve gerekli moda girmenize yardımcı olacaktır. Erkek, partneri için romantik bir banyo hazırlayarak cinsel ilişki için gerekli ortamı yaratabilir.

Partnerinizi Doğru Şekilde Öpün: Öpüşme ön sevişmenin en önemli parçalardan biridir. Partnerinizin dudaklarını yavaşça öpmeye başlayın ve daha sonra verdiği reaksiyonlara göre hareket edin.

Oral Seksi Deneyin: Oral seks ön sevişmenin diğer önemli bir parçasıdır ve kadınların daha çabuk orgazm olmasını sağlar.

Yeni Teknikler Deneyin: Ön sevişmeyi ilginç hale getirmek için bazı seks oyuncakları kullanabilirsiniz. Partnerinizi tatmin etmede size yardımcı olacaktır.

Cinsellik herkesin yaşamında farklı yer alır. Ama mutlaka birgün herkesin yaşaması gerekir. Peki seksle ilgili neler biliyoruz? Gerçek bilgiler.. S..
287 22 613

Çiftlerin mutlu bir cinsel hayatı olmalı. Bunun için çekinmek veya birşeyleri sakınmak hatalı. Aksine fanteziler ve isteklerinizi talep etmelisiniz.. ..
802 17 823

Çiftler öpüşmeye hangi anlamları yüklüyor ön sevişmede ve sekste öpüşmenin önemi.. Cinselliğin en önemli bileşeni olarak görülen öpüşmenin, cinsell..
951 23 889

Çalışmalar hem kısa hem de uzun vadeli ilişkilerde öpüşmenin etkilerini incelemiş ve öpüşmenin önemini bildirmiştir. Kadınlar erkeklere göre öpüşm..
944 14 281

Araştırmalara göre romantik partnerleriyle birlikte yürüyen erkekler daha yavaş yürüyor. Aşk insanın gözünü de kalbini de kör ediyor deyimi bir ba..
604 13 295

Aldatmak ruh sağlığı dışında benden sağlığını da olumsuz yönde etkiliyor.Aldatan erkekler pişmanlık ve heyecana bağlı olarak çeşitli vücut fonksiyonla..
169 12 403

Erkekler duyguları hakkında bizimle konuşmuyor ya da biz böyle biliyoruz. Cinsiyetlerin de rolleri var.   Kadınlar konuşup paylaşmayı seçerk..
460 8 357

Güzel sevişme nasıl sağlanır? Her iki tarafın da tatmin olması ve mutlu olması için başarılı sevişme tüyoları neler.. Çoğu zaman hem kadının hem er..
206 22 479

Erkekler için abdominal aort anevrizması tarama testi. Karnın ana arterlerindeki şişlik ultrason ile taranır. Anevrizma büyük ise patlama ve ölüm ..
655 24 494

Finlandiya’da yapılan araştırmaların sonucunda yakışıklı erkeklerin daha az hastalık riski taşıdığı ortaya çıktı. Bağışıklık sistemi daha dayanıklı..
587 9 451

Klinik depresyon genelde kadın hastalığı olarak tanımlansa da, geçen yıl 6 milyon erkekte bu rahatsızlık tespit edilmiştir. Erken tanı ve tedavi i..
666 12 307

Özellikle de genç erkekler arasında yaygınlaşıyor! Uzmanlar, son yıllarda genç erkekler arasında yaygınlaşan ve “Tersine Anoreksiya” olarak da bilinen..
370 7 786