Dr.gürkan Kubilay Basen Ve Karin Eriten Diyet

DR.GÜRKAN KUBİLAY BASEN VE KARIN ERİTEN DİYET
58 6 24

Dr.Gürkam Kubilay Kalça ve karın Eriten Diyet
Bazen diyetler kilo vermemizi sağlamasına rağmen istediğimiz yerlerdeki (kalça ve karın)kısmındaki kilolarımıza etki etmezler bunu için Diyetisyen Gürkan Kubilay kalça eriten diyeti bölgesel zayıflamada etkilidir.
1.GÜN
-Meyve suyu ve süt ile karıştırılmış mısır gevreği
-1 dilim kepek ekmeği
- örgü peyniri
-4–5 adet zeytin
ARA ÖĞÜN
-Yeşil elma (özellikle yeşil olacak)
ÖĞLEN
-2 dilim ıspanaklı börek,
-salata (turp, kırmızı soğan, marul, maydanoz ile yapılmış)
-1 bardak domates suyu
- bir dilim buğday ekmeği
ARA ÖĞÜN
-Ananas 1 dilim
AKŞAM
-2 Adet kırmızıbiber dolması,
- dilediğince çoban salata(domates ve salatalıkla yapılmış)
-Bir dilim kepek ekmeği
GECE
-Yeşil çay
2. GÜN SABAH
-1 Tatlı kaşığı ile bal ile karıştırılmış müsli,
- greyfurt suyu ,
-örgü peyniri
ARA ÖĞÜN
-1Avuç Fındık
ÖĞLE
-1orta boy ızgara olarak yapılmış lüfer,
-salata
ARA ÖĞÜN
-1 Avuç ceviz
AKŞAM
-3–4 Adet beyaz lahana sarması,
-1 tatlı kaşığı Kanola yağıyla yapılmış soğan ve domatesten yapılan çoban salatası
GECE
-1 Bardak muzlu süt.
dr.gürkankubilay

6 hafta süreyle uygulanan müsli diyeti ile kalça ve basendeki kilolarınızdan kurtulmanız mümkünleşiyor. Bu diyetin en önemli özelliği hareketsizlik so..
869 9 610

Size çok ilginç gelecek, hiçbir yerde duymadığınız düz karın sırları vereceğiz. Hazır olun. Öğlen saat 3 ile 4 arasında protein ağırlıklı beslenin...
513 25 386

Üroloji Uzmanı Opr. Dr. Ramazan Gürkan pişmiş domatesi 40 yaş üstü erkeklerin prostat kanserinden korunması için tüketmeleri gerektiğini bildirdi. ..
226 8 449

Diyetlerine bu gıdayı ekleyenler yüzde 22 daha fazla kilo kaybediyor. İşte göbekteki yağların yüzde 81'ini eriten vazgeçilmez yiyecek... Diyetlerine..
867 11 586

Pek çok kişi yazın hala istediği formda olamamaktan şikayetçi. Bazı kişiler biraz zayıfladıysa bile istediği yerlerden (göbek, bel, basen) incelememek..
386 4 533

Diyet ve egzersizle bunu başarabiliriz. 3 haftaya kadar göbek eriten ideal menü ve egzersiz listeniz.. Bölgesel kilolardan ve yağlardan kurtulmak n..
469 20 290

Diğer adıyla urfa biberi olarak bilinen isotun çiğ köfteye baharat olarak kullanılması dışında yeni bir faydası daha ortaya çıktı. ..
541 25 843

Doğa, kadınları, yağ doğal olarak basen ve bacaklarda (özellikle üst bacaklar) birikecek şekilde programlamıştır. Ama bu ancak menopoza kadar devam ..
839 17 571

Bölgesel fazlalıklardan yağlanmalardan en çok kadınlar şikayetçi. Ama bunun sorumlusu sadece biziz.. Neden vücudumuzun bazı bölümleri diğerlerine o..
553 13 187

Her güne başlarken diyet yapan bir kişi olarak farklı uyanırız. Vücudumuz da kararlarımız da değişiyordur. Nature dergisinde yayınlanan bir araştır..
351 25 597

Kalca ve basenlerinizdeki yağlardan şikayetçiyseniz bu yazımızdaki yöntemlieri uygulayarak kolayca kalça ve basen bölgenizdeki yağlardan kurtulabilirs..
447 21 788

Kalçalarınızın genişliğinden şikayet mi ediyorsunuz? Müjde; pek çok kadının başlıca derdi olan kalça problemini ortadan kaldıran şok diyeti açıklıyoru..
989 8 719