Doktor Tv Banner

Detoks-Kozmik Beden Temizliği

Detoks-Kozmik Beden Temizliği
27 0 84

Detoks-Kozmik Beden Temizliği

Hilaltv- Prof. Dr. Ahmet Maranki Arınma-Detoks bilgilendirme programı

Beğendiğiniz yazıları aşağıdaki sosyal imleme sitelerine gönderebilir veya e-mail ile arkadaşlarınıza ulaştırabilirsiniz.

Detoks Diyetleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vücuttaki zararlı toksinlerin atılması için yapılan bir beslenme tarzıdır. Hollywood’da kilo kaybının en etkili yollarından biri detokstur. İç ..
240 18 493
Detoks Yağmayı Planlayanlara Harika Öneriler

Detoksun kanı temizlediği yaygın olarak bilinir ve ara sıra detoks diyetine girilir. Bu uygulamada yanlış bilinen şeyler olabilir ve detoksta yapı..
563 23 111
Baharda Toksinlerden Kurtaracak Detoks Tarifi

Bu aylar zayıflamak için ve vücudu toksinlerden arındırmak için birebir.. En etkili sebze meyve karışımı detoks tarifleri.. Detoks, vücudu temizlem..
204 15 111
Gün Boyunca Daha İyi Hissetmenin Yolları

Sabahtan akşama kadar pozitif, mutlu ve enerjik hissetmenin birkaç basit yolu sizlerle. Wisconsin Üniversitesi bütünleştirici tıp programı yöne..
511 19 762
Yıllık Diş Temizleme Yeterli Olabilir

Birçok kişi yılda bir yapılan diş bakımı ve diş temizliğinin yeterli olmayacağını, dişlerin dökülmesine yol açtığını bilir. Oysa yıllık diş temizl..
833 26 772
Alkol Detoks Programında Hastaları Neler Bekler?

Alkolizm kronik bir hastalıktır. Tedavi edilmediği takdirde diğer kronik hastalıklar gibi yaşamı tehdit eden bir riske dönüşür. Neyse ki alkolizm ..
926 11 300
Uzmanlardan İyi Bir Uyku Çekmenin Sırları

Kaliteli uyumak insanı birçok hastalıktan koruyor. Uzmanlar iyi uyumak için çok yememeyi tavsiye ediyor. İşte uzmanlardan iyi uyku önerileri.. İsta..
612 14 408
Beden Diliyle İsteklerinizi Yaptırmanın Yolları

İkna edici beden dili hareketlerini öğrenmeye ne dersiniz? Kolları gergin bir şekilde önde kavuşturmak ne anlama geliyor? Arkadaş, aile ve herkese..
163 8 775
Karaciğeri Temizleyen Mucizevi Besinler Hangileri?

Karaciğerimiz yabancı ve zehirli maddeleri dışarı atıyor. Peki karaciğerin temizlenmesi için neler tüketmeli nelere dikkat etmeliyiz. İşte o besinler...
455 25 417
Arınma Terapisini Baştan Ayağa Uygulayın

Arınma terapisi ile sağlıklı güzelliğe kavuşun. Vücut, saç ve cilt için ayrı ayrı bakım ve arındırma uygulayın. Bu yaz en güzel siz olun ve ışıldayın...
726 8 524
Yardım Edilirken Ölümü Gerçekleşti

Niğde’de yaşayan 76 yaşındaki adamın başına talihsiz olaylar geldi. Önce düştü yaralandı, sonra yardım geldi ve onlar da yaşlı adamı düşürünce talihsi..
699 10 233
Akciğer Hastalığı Nedenlerinden Biri Obezite

Vücut kitle endeksinizi hesaplayıp sağlıklı mı yoksa obeziteye yakın mısınız görün! Obezite birçok hatsalığa davetiye çıkarıyor. Türk Toraks Derneğ..
277 22 98
Zeka ve Ruh İle Zayıflayın

Kilo vermek sanıldığı kadar zor değil. Karmaşık sandığımız bu durumdan beden zekası ve psikolojimiz ile kurtulabiliriz. İşte zayıflamanın kuralları. ..
298 23 485
Pilotlarda En Sık Görülen Hastalık Kanser

Havada panik var!.. Pliotlarda en sık görülen hastalık neden kanser çıktı? Kozmik radyasyon ve aletlerden gelen dalgalar kanseri tetikliyor.. Türki..
318 10 222
Erkeklerin Kadınları Etkileme Yöntemleri

Madde madde erkeklerin beden dili incelendi ve kadınlara aslında ne anlatmak istedikleri ifade edildi. İşte kadın erkek ilişkilerine tüyolar.. İşte..
178 6 195