Doktor Tv Banner

Cinsel Gücü Artiran Macun Ve Bitki Çayi

CİNSEL GÜCÜ ARTIRAN MACUN VE BİTKİ ÇAYI
43 7 75

CİNSEL GÜCÜ ARTIRAN MACUN İÇİN GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 çay kaşığı Zencefil,
* 1 çay kaşığı hint safranı

* 1 çay kaşığı havlıcan
* 1 çay kaşığı meyan kökü,
* 1 çay kaşığı tarçın,
* 1 çay kaşığı ısırgan tohumu,
* 1 çay kaşığı ginseng ,
* 15 gr arı poleni ve arı sütü
* 1Kg bal
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :Bal hariç, Bütün malzemeleri karıştırın. Elde eetiğiniz malzemeyi bala katarak, macun kıvamına gelene kadar karıştırın. Hergün, yemeklerden önce, sabah ve akşam 1 tatlı kaşığı yiyin.
CİNSEL GÜCÜ ARTIRAN BİTKİSEL ÇAY
* 4 çay kaşığı nane yaprağı,
* 2 çay kaşığı biberiye (çiçek ve yaprak),
* 3 çay kaşığı kekik
* 4 çay kaşığı üzüm asmasını
* 1/2 Lt su
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Bütün malzemeleri suyun içinde kaynatın. Bu çayı, sabah-öğle ve akşam için.
* Her gün bir bardak suya bir kahve kaşığı tarçınla hazırlanan çay da hormonları çalıştırır ve cinsel gücü artırır.

Cinsellikten mutsuz olanlar alternatif tıbba yöneliyor. Karanfil bitkisi cinsel gücü nasıl etkiliyor? Karanfilin ilişkiniz üzerindeki etkisi.. Tadı..
821 25 299

Coşturucu özelliği olan çakşır bitkisi nelere iyi gelir, neleri önler? Otsu bir bitki olan çakşır otunun faydaları saymakla bitmiyor. İçerisinde ta..
955 23 658

Kırmızı turp başta olmak üzere kırmızı olan sebze ve meyveler cinsel gücü artırıyor, dişlere, karaciğere, romatizmaya, kalbe ve şekere de iyi geliyor...
363 8 730

Çakşır Otu (Ferula communis): 2 metreye kadar uzayabilen, sarı renkte çiçekler açan otsu bir bitkidir. İçerisinde tanen, reçine, nişasta, alkaloit, sa..
741 18 295

Lavanta başta olmak üzere bu bitkiler cinsel hayatınızı canlandıracak. İşte seks hayatınıza renk katacak bitkiler.. Mutfağınızda bulunan birçok bit..
895 16 819

Cinsel gücü artıran 10 besin önerisi... Seks hayatınız monoton veya eskisi kadar canlı değil mi? Bu monotonluktan kurtulmak için siz de yiyeceklerd..
833 8 820

Cinsel gücü artırır, adet döneminde rahatlatır, bunalımı giderir ve daha pekçok yararı vardır.. Çemenotu sarıya yakın beyaz renkte çiçekler açan, ..
205 16 378

Afrodizyak Nedir? İnsanların içindeki cinsel arzuyu uyandıran, cinsel yaşamını hareketlendiren ilaçlara, besin maddelerine, yağlara, bitkilere verile..
888 14 879

Cinsel sorunlar herkeste görülebilir.. Kleopatra da incir yerdi.. Cinsel gücü ve performansı artıran inciri siz de denemelisiniz.. Cinsel sorunlar ..
672 25 797

    Bitki ginsenosit adı verilen triterpenik saponositler, panaxosidesitler, panaxatnol, D grubu vitaminler taşımaktadır. Ginseng, Çin ..
904 9 554

Keskin kokulu olduğu için birçok kişinin uzak durduğu sarımsak, hem kadın hem de erkeklerde afrodizyak etkisi yaratıyor... Besin değerleri ve faydalar..
765 5 511

Akdeniz ikliminde yetişen rezene tohumlarında protein ve yağ var. Sağlığa da yararlı olan rezene cinsel gücü de olumlu etkiliyor. İşte rezenenin fayda..
982 4 396