Doktor Tv Banner

Buzdolabı Süsü (Magnet)

Buzdolabı Süsü (Magnet)
87 0 44

Hepimizin evine su, feast food, tüp, pastane firmalarından magnetler gelmiştir. Ben onların işe yaramayanlarından kızıma hergün çıkarıp takabileceği, neşeli magnetler yaptım.

Yapılışı:

Kızımın dergilerinden magnet olabilecek resimler seçtim ve kestim.

Bu resimleri kullanılmayan magnetin üzerine koyarak kestim ve yapıştırdım.

İşte neşeli ve bebeğim için çok kullanışlı magnetler.

Onları hem burdolabına hem de odasındaki radyatöre yapıştırıyor... :)Burda okuduklarınızın hepsini doktorunuza sormadan uygulamayınız

Eski buzdolaplarınızın yerine geçmeye hazırlanıyor

Samsung beyaz eşya ürünlerinde sunduğu yepyeni teknolojilerle tüketicilerin hayatlarına değer katmaya devam ediyor. Samsung tarafından yeni yıldan iti..
666 23 533
Mutfakta Rahatlığı Yeniden Tanımlıyor

Samsung, stil sahibi yeni buzdolabı ve mutfaklar için sunduğu çok özel seçeneklerle ödüllü ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor İstanbul – Ocak..
583 10 158
Takviye Hapları Sağlığı Tehdit Ediyor

İlaç süsü verilerek satılan bazı takviye ilaçları hap ve kapsül şeklinde oluyor ve sağlığa oldukça zararlı.. Peki bu hapların zararları nelerdir? Y..
562 24 686
Kolay kontrol edilebilir akıllı ev aletleri

Ev aletleri tek tuşla dokunma ve akıllı kontrol sistemi ile dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor. LG Electronics, kullanım rahatlığı konusunda gelişt..
918 19 202
Romatoid Artritli Hastalara Mutfak Önerileri

Daha az zaman harcayarak daha çok pişirin ve tüketin. İşte romatizma hastalarına özel mutfak ve pişirme yöntemleri. İyi pişiren tost makinesi, f..
242 20 825
Her gün İyi Hissederek Kilo Vermeye Çalışın

Hayatınızda küçük düzenlemeler yaparak her gün düzenli spor ve beslenme ile ve iyi hissederek kilo vermemek imkansız. Öncelikle sevdiğiniz bir i..
252 11 156
Atık Geri Dönüşüm Uygulaması

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yeni projesiyle atıkların geri dönüşümü projesi hayat bulacak. Eski ve kullanılmayan ürünler işe yarayacak. Çevre..
975 15 249
Bu Alışkanlıklar Tatlı Krizini Önler

Beslenme alışkanlıklarımız arasında tatlı yeme isteği de önüne geçilemeyebilir. Peki tatlı krizi nasıl aşılır? Reader's Digest dergisinde yayınlana..
508 20 186
Balık severler bu habere dikkat!

Sağlık Bakanlığı uyardı: ‘Tüketirken sağlığınızdan olmayın… Sağlık Bakanlığı, beyin gelişimini artıran, kalp-damar ve şeker hastalığına,..Sağlık Bakan..
924 25 679
Anneler Çocuklarını Mikroplardan Nasıl Korur?

Çocuk ve bebekler en savunmasız canlılar. Bir tehlike ile karşılaştıklarında onları korumak ailenin görevidir. Kaldı ki, mikrop ve hastalık bulaşm..
543 5 586
8 Adımda Zayıflamanın Püf Noktaları

Yeni bir araştırmaya göre zayıflamak o kadar da zor değil. İrade, istek ve bazı kurallar rol oynuyor. İşte 8 adımda zayıflamanın yolları.. ABD’de y..
870 19 448
Gelinlere Özel İncelme ve Zarif Görünme Tüyoları

Düğün günü yaklaşıyor ve fit görünmek istiyorsunuz.. O zaman hiç vakit kaybetmeden bu önerilerle en zarif gelin siz olun.. Düğün sezonu yavaş yavaş..
491 8 674
Daha yeşil ve sağlıklı bir dünya için

Samsung’un Çevre Duyarlılığıyla Ürettiği Enerji Tasarruflu Beyaz Eşyalar Sadece Tüketicilerin Bütçelerini Rahatlatmıyor, Ekolojik Çevreye ve Doğal Kay..
560 19 576
Bebeğinizin 22. Ayı ve Gelişim Durumu

Sağlık ve gelişim açısından bu aylarda hangi değişimler bebeklerde gözlenir? Hayale dayalı ve sembolik oyun Çocuğunuzun oyuncak telefonu alıp ..
340 17 314
Bebek Beslenmesi İlk Aylarda Nasıl Olmalı?

Annelere çok özel bilgiler ve öneriler.. İlk 6 ay bebekler sadece anne sütü almalı.. Bir bebeğin ilk altı ay sadece anne sütüyle beslenmesi gerekir..
455 19 887