Doktor Tv Banner

Bir Erkeği Etkilemenin Yolları

Bir Erkeği Etkilemenin Yolları
30 0 47

Bir erkeği etkilemenin yolları nelerdir? Hiç merak ettiğiniz oldu mu? Bu konuda birçok yazı olmasına rağmen belki de pek işinize yarar bir şeyler bulmak çok zor gibi görünebilir. Şimdi etik olarak burada şunları sırlamam gerekirdi; dokunuş, ilgi, iltifat, vb. Kimi kandırıyoruz ki? Böyle şeyler tabiî ki çok önemli ama bu tür şeylere geçmeden önce bir erkeği etkilemek lazım, uzaktan, tanımadığınız bir erkeğin ilgisini çekmeniz lazım… Bu nasıl olacak?

Bir erkeği etkilemenin yolları nelerdir? Hiç merak ettiğiniz oldu mu? Bu konuda birçok yazı olmasına rağmen belki de pek işinize yarar bir şeyler bulmak çok zor gibi görünebilir. Şimdi etik olarak burada şunları sırlamam gerekirdi; dokunuş, ilgi, iltifat, vb. Kimi kandırıyoruz ki? Böyle şeyler tabiî ki çok önemli ama bu tür şeylere geçmeden önce bir erkeği etkilemek lazım, uzaktan, tanımadığınız bir erkeğin ilgisini çekmeniz lazım… Bu nasıl olacak?

Kadınlar genelde şöyle düşünürler “bir erkeği etkilemenin yolu fazla zor değildir, yeter ki azminiz ve cazibenize güvenin” Oldu! Kolay diye bir şey yok, bunu unutun… Disiplin ve azim gerekli, kesinlikle katılıyorum, ama her şeyden önce kendinize yatırım yapmanız gerek. Nasıl mı? Şöyle: sağlığınıza, vücudunuza ve özgüveninize yatırım yapmalısınız. Hangi kültürden veya hangi ülkeden olduğunuzun hiç önemi yok. Bu listedeki maddeler her erkeğin ilgisini çekmeye yetebilir. İstisnalar olabilir tabii ama fazla uzaklaşamaz. Erkekler asla bunları kabul etmeyeceklerdir ama bu durumu değiştirmeyecektir.

Erkekleri etkilemenin yollarına beraber bir bakalım…

Topuklu Ayakkabı Giymek

Topuklu ayakkabı giyilmesinin sebebi bacakları, daha doğrusu baldırları kaslı görünümüne sokmaktır. Hepimiz biliyoruz ki bir bayan topuklu ayakkabı giydiği zaman daha çekici görünecektir. Pekâlâ, burada olay ayakkabının topuğu değil, giyildiğinde bacaklara verdiği şekildir. İşte bu yüzden bayanların bacakları bir anda çekicilik kazanıyor ve erkekleri cezp ediyor.

Nasıl ?

Dar Kot Pantolon

Her jeans giyen erkekleri aynı ölçüde etkilemez, bu konuda anlaşalım! Jean giydiğinizde poponuz ve kalçalarınız yukarı kalkık duruyorsa yolda yürürken mutlaka başları çevirtirsiniz. Değişen zamanla birlikte, günümüzde dar kalçalı ve arkaya doğru çıkık popolu bayanlar seksi ve güzel kadınlar olarak kabul edilmektedir.

Nasıl?

Düşük Bel

“Düşük bel pantolonların modası geçti…” Tabii, sen hayal kurmaya devam et! Bir erkek için kadının göbeği her zaman seksi olacaktır. Yüksek belli pantolonlara saldırıp kendinizi salmayın…

Nasıl?

Tabii ki Dekolte

Dekolte konusunda fazla bir şey söylemeye gerek olduğunu sanmıyorum, zaten bunu hepimiz çok iyi biliyoruz, ama dikkat edilmesi gereken nokta zarifliktir. Çok fazla sunmanız çıtayı indirecektir, bu nedenle azı bir erkeği her zaman merak ettirir… Dekolte bakımı da burada çok önemli tabii

Nasıl?

Omuzlar ve Kollar

Giydiğiniz kıyafetlerin üzerinizde daha elegant görünmesini ancak omuzlar sağlayabilir. Zira kolsuz bir buluz giyen bayanın omuzları, gözlerin ilk odaklanacağı noktadır ama eğer hafif kaslı ise! İnce ve kemiğe yapışmış omuzlar sadece “ben spor yapamayacak kadar tembelim” demekle kalır.

Nasıl?

İlerleyen yaşa rağmen kolları sıkılaşmış bir bayanın vücudu her zaman disiplin ve otorite belirtisidir. Erkekler bilinçaltında otoriter bir bayan isterler. Kişisel güveninizi de arttıracağına eminim.

Nasıl?

Bu konular gerçekten erkekleri etkilemenin yollarıdır. Çok uzattıysam da birkaç noktaya daha değinmeden edemeyeceğim. Örneğin; manikür, pedikür, cilt bakımı, kaş ve saç modeli, vücut dili, vb. Detay vermekten kaçınacağım çünkü bayanlar bu konuları benden çok daha iyi biliyorlar. Umarım kimseyi rencide etmemişimdir… Unutmayın; sizin için en önemli şey sizsiniz!

Erkekler de Baştan Çıkarılmak İster

Sadece kadınlar mı baştan çıkarılmak ister ve baştan çıkarmak erkeklere düşer? Hayır. Erkekler de sevgi, güven ve iyi iletişim ister.. Bir kadın, e..
840 21 850
Erkeği elde tutmanın yolları

Bir erkeği kendinize aşık etmek kolay olabilir ama bu aşkı sürdürmek biraz emek ister. İşte, hayatınızın erkeğinin sonsuza kadar size aşık kalmasını s..
283 12 263
Libidoyu Yükselten 6 Sürpriz Etken

Çiftler arasında boğucu bir cinsel hayat varsa ilişki de bir noktada sekteye uğrar. Bunu aşmak için libidoyu yani cinsel arzuyu güçlendirmenin yolları..
339 15 406
Erkeklerin Hoşlanmadığı Bayan Davranışları

Özellikle erkeklerin hoşlanmadığı bayan davranışlarının başında, kadınların seksi erkeklere karşı bir silah olarak kullanarak onları bu şekilde cezala..
426 7 870
Cinsel Yaşam Nasıl Canlandırılabilir?

Eşinizle mutlu ve güzel bir yaşamın anahtarı cinsellikten geçiyor. Cinsel hayatınızı canlandırmanın yolları.. Eşinizle ya da partnerinizle ilişkini..
457 25 449
Fazla Yağlardan Kurtulmanın Yolları

Fazla yağlarınızdan kurtulma yolları, en doğal yoldan uzun vadede yağsız sağlıklı bir vücuda kavuşun. Sıcak yaz günlerinde sağlıklı beslenmek ve yağla..
866 16 190
Partnerinizi Yatakta Mutlu Etmenin Yolları

Dr. Cem Keçe daha iyi ve mutlu bir cinsel yaşam için önerilerde bulunuyor.. CİSED Onursal Başkanı Dr. Cem Keçe, 'Çiftler sevildiklerini, değerli ol..
793 17 212
Pasif İçiciler Nelere Maruz Kalıyor?

Kalp damar hastalıklarının yanısıra bunama riskini de artırıyor. Sigara içilen ortamda bile bulunsanız pasif içicisiniz ve bu risklere sahipsiniz. ..
171 17 267
Sıcak Havalarda Aktif Kalmanın Yolları

Çok sıcak havalarda güneşin tepede olduğu anlarda egzersiz yapmak zordur. Egzersizden kaçmak için bunu bahane de etmeyin çünkü sıcak havalarda da ..
221 15 546
Sosyal Medyada İnsan Psikolojisi Nasıl?

Facebook ve Twitter gibi ünlü sosyal medya sitelerinde tanınmak ünlü olmak amacıyla erotik fotoğraf paylaşanlar var.. Ünlü olmak veya var olan ünle..
581 6 681
Sağlıklı Zayıflama İçin Beslenme Önerileri

Uzman Diyetisyen Deniz Berksoy 3 adımda sağlıklı beslenmeyi anlattı. Mayo Klinik Diyetinin, sağlıklı yaşam formlarını desteklediği için tercih edil..
946 25 489
Çene Eklemi Ağrısını Gidermenin Yolları

Çene eklemi hastalıkları yemek yemeyi, çiğnemeyi ve konuşmayı engelliyor. Ağrı da veren bu hastalıkların ağrısı nasıl giderilir? Çene eklemi hastal..
898 5 779
Çocuklarda Solunum Yolu Enfeksiyonu Tedavisinde Dinlenme ve Beslenme Önemli

Üst solunum yolu enfeksiyonları çocuklarda tehlikeli olabilir. İlaç yerine iyi beslenme ve bolca dinlenme daha etkilidir.. Liv Hospital Çocuk Hasta..
235 10 364
Sevgilinizin kalbine giden yol buradan geçer

14 Şubat’ta sevgilinize dünya mutfaklarının tüm lezzetlerini armağan etmek için yeme-içme kulübü GastroClub’a katılmanın şimdi tam zamanı. Arjantin, ..
564 18 481
Fazla Erkek Çocuk Kadına Zarar mı?

Erkek çocuk doğuran kadınların ömrü eşlerinden daha mı kısa oluyor? Maalesef istatistiklere göre böyle.. Çok sayıda erkek çocuğa sahip anneler az yaşı..
536 26 414