Bir Erkeği Etkilemenin Yolları

Bir Erkeği Etkilemenin Yolları
76 2 51

Bir erkeği etkilemenin yolları nelerdir? Hiç merak ettiğiniz oldu mu? Bu konuda birçok yazı olmasına rağmen belki de pek işinize yarar bir şeyler bulmak çok zor gibi görünebilir. Şimdi etik olarak burada şunları sırlamam gerekirdi; dokunuş, ilgi, iltifat, vb. Kimi kandırıyoruz ki? Böyle şeyler tabiî ki çok önemli ama bu tür şeylere geçmeden önce bir erkeği etkilemek lazım, uzaktan, tanımadığınız bir erkeğin ilgisini çekmeniz lazım… Bu nasıl olacak?

Bir erkeği etkilemenin yolları nelerdir? Hiç merak ettiğiniz oldu mu? Bu konuda birçok yazı olmasına rağmen belki de pek işinize yarar bir şeyler bulmak çok zor gibi görünebilir. Şimdi etik olarak burada şunları sırlamam gerekirdi; dokunuş, ilgi, iltifat, vb. Kimi kandırıyoruz ki? Böyle şeyler tabiî ki çok önemli ama bu tür şeylere geçmeden önce bir erkeği etkilemek lazım, uzaktan, tanımadığınız bir erkeğin ilgisini çekmeniz lazım… Bu nasıl olacak?


Kadınlar genelde şöyle düşünürler “bir erkeği etkilemenin yolu fazla zor değildir, yeter ki azminiz ve cazibenize güvenin” Oldu! Kolay diye bir şey yok, bunu unutun… Disiplin ve azim gerekli, kesinlikle katılıyorum, ama her şeyden önce kendinize yatırım yapmanız gerek. Nasıl mı? Şöyle: sağlığınıza, vücudunuza ve özgüveninize yatırım yapmalısınız. Hangi kültürden veya hangi ülkeden olduğunuzun hiç önemi yok. Bu listedeki maddeler her erkeğin ilgisini çekmeye yetebilir. İstisnalar olabilir tabii ama fazla uzaklaşamaz. Erkekler asla bunları kabul etmeyeceklerdir ama bu durumu değiştirmeyecektir.


Erkekleri etkilemenin yollarına beraber bir bakalım…

Topuklu Ayakkabı Giymek

Topuklu ayakkabı giyilmesinin sebebi bacakları, daha doğrusu baldırları kaslı görünümüne sokmaktır. Hepimiz biliyoruz ki bir bayan topuklu ayakkabı giydiği zaman daha çekici görünecektir. Pekâlâ, burada olay ayakkabının topuğu değil, giyildiğinde bacaklara verdiği şekildir. İşte bu yüzden bayanların bacakları bir anda çekicilik kazanıyor ve erkekleri cezp ediyor.

Nasıl ?

Dar Kot Pantolon

Her jeans giyen erkekleri aynı ölçüde etkilemez, bu konuda anlaşalım! Jean giydiğinizde poponuz ve kalçalarınız yukarı kalkık duruyorsa yolda yürürken mutlaka başları çevirtirsiniz. Değişen zamanla birlikte, günümüzde dar kalçalı ve arkaya doğru çıkık popolu bayanlar seksi ve güzel kadınlar olarak kabul edilmektedir.

Nasıl?


Düşük Bel

“Düşük bel pantolonların modası geçti…” Tabii, sen hayal kurmaya devam et! Bir erkek için kadının göbeği her zaman seksi olacaktır. Yüksek belli pantolonlara saldırıp kendinizi salmayın…

Nasıl?
Tabii ki Dekolte

Dekolte konusunda fazla bir şey söylemeye gerek olduğunu sanmıyorum, zaten bunu hepimiz çok iyi biliyoruz, ama dikkat edilmesi gereken nokta zarifliktir. Çok fazla sunmanız çıtayı indirecektir, bu nedenle azı bir erkeği her zaman merak ettirir… Dekolte bakımı da burada çok önemli tabiiNasıl?


Omuzlar ve Kollar

Giydiğiniz kıyafetlerin üzerinizde daha elegant görünmesini ancak omuzlar sağlayabilir. Zira kolsuz bir buluz giyen bayanın omuzları, gözlerin ilk odaklanacağı noktadır ama eğer hafif kaslı ise! İnce ve kemiğe yapışmış omuzlar sadece “ben spor yapamayacak kadar tembelim” demekle kalır.

Nasıl?

İlerleyen yaşa rağmen kolları sıkılaşmış bir bayanın vücudu her zaman disiplin ve otorite belirtisidir. Erkekler bilinçaltında otoriter bir bayan isterler. Kişisel güveninizi de arttıracağına eminim.

Nasıl?


Bu konular gerçekten erkekleri etkilemenin yollarıdır. Çok uzattıysam da birkaç noktaya daha değinmeden edemeyeceğim. Örneğin; manikür, pedikür, cilt bakımı, kaş ve saç modeli, vücut dili, vb. Detay vermekten kaçınacağım çünkü bayanlar bu konuları benden çok daha iyi biliyorlar. Umarım kimseyi rencide etmemişimdir… Unutmayın; sizin için en önemli şey sizsiniz!

Sadece kadınlar mı baştan çıkarılmak ister ve baştan çıkarmak erkeklere düşer? Hayır. Erkekler de sevgi, güven ve iyi iletişim ister.. Bir kadın, e..
876 18 658

Bir erkeği kendinize aşık etmek kolay olabilir ama bu aşkı sürdürmek biraz emek ister. İşte, hayatınızın erkeğinin sonsuza kadar size aşık kalmasını s..
621 23 893

Çiftler arasında boğucu bir cinsel hayat varsa ilişki de bir noktada sekteye uğrar. Bunu aşmak için libidoyu yani cinsel arzuyu güçlendirmenin yolları..
505 4 273

Günümüzde stres yaşamayan insan yoktur. Peki hangi basit yöntemlerle stresi aşabiliriz.. Çağımızın problemlerinden biri olan stres, insan yaşamını ..
928 7 527

Özellikle erkeklerin hoşlanmadığı bayan davranışlarının başında, kadınların seksi erkeklere karşı bir silah olarak kullanarak onları bu şekilde cezala..
688 5 604

Andız otu kökünden elde edilen yağ idrar söktürücü ve safra ifrazatını arttırıcıdır. Ardıç meyveleri idrarı s&o..
402 14 462

    Saçları güçlendirmenin yolları nelerdir     Saçları güçlendirmek için bitkisel çözüm     Saçları güçl..
485 9 166

Eşinizle mutlu ve güzel bir yaşamın anahtarı cinsellikten geçiyor. Cinsel hayatınızı canlandırmanın yolları.. Eşinizle ya da partnerinizle ilişkini..
780 8 131

Karıncalardan Kurtulma - Karıncalardan Kurtulma Yolları Karıncalar Aslında zararlı değillerdir ,Ama bazen o kadar çoğalırlarki onların varlığı bizi r..
907 19 431

Kocanızı evde tutmanın yollarıGece geç saatlerde dışarı çıkıp geziyor, her akşam arkadaşlarıyla mı takılıyor? İşte kocanızı eve çekmenin yolları. ..
625 13 528

Fazla yağlarınızdan kurtulma yolları, en doğal yoldan uzun vadede yağsız sağlıklı bir vücuda kavuşun. Sıcak yaz günlerinde sağlıklı beslenmek ve yağla..
197 10 245

SÜLFONAMİDLER: Birçok çeşidi bulunan sülfonamidler, sindirim kanalından iyi emilirler. Vücuttaki sülfonamidin yaklaşık % 80′i kanda serbest olarak dol..
789 23 109