Doktor Tv Banner

Baştan Çıkarma Yolları

Baştan Çıkarma Yolları
22 0 29

Baştan Çıkarma Yolları

Kadınlar, bir şeyi gerçekten istediklerinde, onu yaptırmak için her zaman bir yol bulurlar. Size de uygulamanız için birkaç ufak ipucu verebiliriz.

Erkeklerin bazen biraz basit ve düz düşündükleri fikrine artık alışmış olmalısınız. Kadınlar, genelde çabucak giyinmek ve çocuklarla iyi anlaşmak gibi alanlarda gayet iyiler. Tarih boyunca, kadınlar bu basitliğe güvenerek büyük miktarda hileye başvurup erkek beynini alt etmeye çalışmıştır.

Göğüsleri büyük gösteren sutyenlerden içinde basit bir matematik hesaplaması yapacak kadar gelişmiş şampuanlara kadar, kadınların her biri kendi çapında birer illüzyon ustası haline gelmiş durumdalar. Bunlar olurken, öte yandan erkeklerin bu gerçeğe yavaş yavaş uyanmaya başlaması ise biz kadınlar için pek hayra alamet değil. Erkekler genelde hızlı bir şekilde ve çaktırmadan rujumuzu tazeleyebilmemiz gibi şeylerden etkileniyorlar. Onlara karşı üstünlüğünüzü tekrar ele geçirmek için büyü kitabınızdan çıkarmanız gereken bariz hilelerden birkaçını sizin için seçtik.

Eğer gösterişli bir İskandinav iseniz her gün stiletto giymeniz çok güzel durabilir. Diğer herkes içinse, deniz kenarına veya bowling oynamaya stiletto giyerek gitmek ancak işe yaramayacak bir moda hatası olabilir. Erkekler, kadınların yüksek topuklu ayakkabı giymesinin sebebinin bacaklarını uzun, popolarını daha yüksekte göstermek ve uzun boylu gözükmek amaçlı olduğunu bilir. Kıvrak, uzun bacaklı ve sofistike gözükmek istemeniz anlaşılabilir ama bazı günler bacaklarınız ve poponuzun oldukları gibi görünmesine izin verin.

Gece kulüplerinde kadınların kurduğu bazı yarı-gerçek cümleler vardır. Barda erkeklerle küçük sohbetlere girişmek, yüzerken beyaz koton bir mayo giymek kadar transparan bir numara olarak bilinir. Onları oyalamak yerine, "Bence pek yakışıklı sayılmazsın ve seninle çıkacağımı düşünmen ancak hayal kurmak olabilir ama yine de bana bir içki ısmarlamana hayır diyemem" gibi net cümleler kurmayı deneyin. Bu esprili tavır sayesinde, herkes rahatlamış olur ve göz teması gibi formaliteleri atlayıp iyi anlaşacağınız insanları kapsama alanı içine alma aşamasına geçebilirsiniz. Böylece şansınızı da artırmış olursunuz.

Filmlerde gördüğümüz gibi direğe tutunarak striptiz yapmak veya dans etmek çok seksi bir hareket olabilir ama eğer ne yaptığınızı biliyorsanız! "illa böyle bir planla sevgilimi şaşırtmak istiyorum" diyorsanız önce tek başınıza biraz pratik yapın.

Sevgiliniz için hiçbir hazırlık yapmadan vahşi bir dans yapmaya çalışmak sizi komik duruma sokabilir. Dengenizi kaybedip yere düştüğünüzü düşünsenize! Eğer böyle bir yeteneğiniz yoksa ya gerçekten biraz çalısın ya da kendinize özgü yöntemlerle onu baştan çıkartmaya devam edin.

Bir erkeğe, ailenizle tanıştıktan sonra "Bizimkiler seni sevdi" demekten daha aptalca bir şey olamaz. O yüzden bu şirin görünme numarasını bırakın. Bir roket bilimcisi olmadan veya aynı takımı tutmadıktan sonra bir kızın ailesinin, hele hele babasının daha ilk görüşmede erkek arkadaşını sevmesi matematiksel olarak imkansızdır. Erkekler bilir ki asla yüksek sesle söylenmese de "Eğer kızımı üzersen seni neredeysen bulur ve gözlerini oyarım" gibi cümleler uzun süre anne-babaların aklından silinmez.

Son olarak, "Ben çikolata sevmiyorum" demek kendine güvensizliğin bir işareti olarak görülebilir. Bunun apaçık bir yalan olduğunu tüm erkekler bilir ve aynı zamanda bu erkeklerin sizin hakkınızda asırlardır bildiği bir gerçeği de onlara hatırlatır: Sevdiğiniz çikolatayı size verirse en aptalca davranışlarını bile affedeceğiniz. Tabii erkeklerin sadece bir çikolatayla işin içinden sıyrılabileceklerini düşünmeleri ise saçma olduğu kadar sizi sinirlendirebilir de.

Gördüğünüz gibi günlük hayatınızda basit moda seçimleriniz ve öylesine yaptığınız yorumlarınızla, ışıldayan varlığımızı huşu içinde izleyen erkekleri etrafınıza toplamanız mümkün. Bu illüzyonları hatife almayın.

Diş Çıkarma Ürünleri ve Çözümleri

Diş çıkaran bebeğinize yardımcı olabilirsiniz. Güvenli bir şekilde çiğneme ve emmesini sağlayabilirsiniz. Bu süreçteki rahatsızlığını hafifletm..
479 18 450
Erkekler de Baştan Çıkarılmak İster

Sadece kadınlar mı baştan çıkarılmak ister ve baştan çıkarmak erkeklere düşer? Hayır. Erkekler de sevgi, güven ve iyi iletişim ister.. Bir kadın, e..
678 8 381
Cinsel Yaşam Nasıl Canlandırılabilir?

Eşinizle mutlu ve güzel bir yaşamın anahtarı cinsellikten geçiyor. Cinsel hayatınızı canlandırmanın yolları.. Eşinizle ya da partnerinizle ilişkini..
557 21 724
Dövme Türleri, Güvenliği ve Dövme Sildirme

18 ila 30 yaş arasındaki kişiler dövmeye merak salar ve birbirinden gördükçe yaptırır. Önümüzdeki her geçen yol boyunca bu yaşın ve yaptıran kişi ..
226 19 250
Yüz Şekline Göre Tarzınızı Değiştirin

Kare, üçgen, diktörgen ya da yuvarlak.. Sizin yüz şekliniz hangisi? Yüz şeklinize en uygun saç ve stili yapın ve yepyeni halinizle büyüleyin.. “İns..
532 4 334
Baştan Aşağı 10 Yıl Gençleşin

Daha genç görünmek istiyorsanız genel olarak her şeyinize dikkat etmek ve bakmak zorundasınız. Baştan aşağı her şeyinizle gençleşmek gerek. kadınl..
343 18 808
Çocuğunuz Neden Bu Şekilde Davranıyor?

Çocuklar bir dönemde bazı kişi ve kişileri rol model alır ve onlar gibi olmaya çalışır. Ne düşündüğünüzü de merak ederler ve değişim aşamasında de..
959 9 829
Fazla Yağlardan Kurtulmanın Yolları

Fazla yağlarınızdan kurtulma yolları, en doğal yoldan uzun vadede yağsız sağlıklı bir vücuda kavuşun. Sıcak yaz günlerinde sağlıklı beslenmek ve yağla..
554 14 800
Sınav Kaygısı Salgın Gibi Yayılıyor

Öğrencilerin bitmeyen çilesi sınav stresi, hayatının tamamını etkileyebiliyor. Psikiyatristler bu konuda neler söylüyor? “Sınav kaygısı, boyutu aşı..
219 21 147
Pasif İçiciler Nelere Maruz Kalıyor?

Kalp damar hastalıklarının yanısıra bunama riskini de artırıyor. Sigara içilen ortamda bile bulunsanız pasif içicisiniz ve bu risklere sahipsiniz. ..
850 9 207
Krup Sendromu Nedir, Belirtileri, Nedenleri ve Tedavisi

6 ay ile 3 yaş arasında çocuklarda ilkbahar ve sonbahar aylarında daha fazla görülen Krup Sendromu çocuklarda öksürük, ses kısıklığı gibi rahatsızlıkl..
164 18 713
Atriyal Fibrilasyon Belirtileri, Nedenleri, Tedavisi

Atriyal fibrilasyon vücudun düzenli kalp atışını bozan bir durumdur. Kalbin elektrik sisteminde bir aksaklık meydana gelir, kulakçıklarda titremel..
538 9 867
Çocukları Kışın Enfeksiyondan Korumanın Yolları

Grip ve nezle gibi solunum yolu hastalıklarından çocuklar daha sık etkilenir. Peki onları bundan nasıl koruruz? Aileler çocuklarını üst solunum yo..
841 20 671
Sıcak Havalarda Aktif Kalmanın Yolları

Çok sıcak havalarda güneşin tepede olduğu anlarda egzersiz yapmak zordur. Egzersizden kaçmak için bunu bahane de etmeyin çünkü sıcak havalarda da ..
660 22 426
Erkekler Kokuları İle Kadınları Baştan Çıkarıyor

Parfümünüzün kokusu aslında sizi yansıtır ve birini etkilemek için çoğu zaman etkili bir yöntemdir. Kadınlar, erkeklerde hangi kokuları seviyor? Bi..
826 10 441