Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği 21-28 Aralık Sonbahar Arınma Programı Samsun-Havza'da

Ahmet Maranki Kozmik Beden temizliği 21-28 aralık sonbahar arınma programı Samsun-Havza'da
57 8 84

Prof. Dr. Ahmet Maranki, KOBİK uzmanları ve hekimleri ile sağlıklı yaşama geçiş olan Üçüncü ve Son 21-28 aralık Sonbahar Kozmik Beden Temizliği-Arınma-Detoks uygulama programında Samsun-Havza’da sizlerle olacak.

Aşağıdaki hastalıklarınızdan kurtularak hücre bazında 10 yaş gençleşmek ister misiniz?

Kanser,hepatit,diyabet,romatizmal rahatsızlıklar, solunum yolu rahatsızlıkları, kalp–damar rahatsızlıkları, böbrek yetmezliği,kilo problemi ,ruhsal rahatsızlıkları, kısırlık ve bir çok rahatsızlığınıza çare olabilecek bir uygulamadır.

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ Yaparak bedeninizi ve ruhunuzu arındırın!

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ UYGULAMASIYLA KALIN BAĞIRSAK, KARACİĞER VE SAFRA KESESİ TEMİZLİĞİ NETİCESİNDE FAYDALI OLDUĞU RAHATSIZLIKLAR

a) Kalın bağırsak hastalıkları :
Kabızlık, Gaz oluşumu, Polip, Hemoroid, Tenya, Kolit, Ülser, Boşaltım bozukluğu ritmi

b) Kalın bağırsak hasta olduğunda sebep olduğu hastalıklar :
Baş ağrısı, Derinin sivilce ile kaplanması, ağızda iltihap, gözlerde konünktivit, eklem iltihabı, karaciğer hastalıkları, sinüzit, bronşit ,astım, dudak kabarıklıkları ve değişik oluşumlar.

Aynı zamanda insan dili üzerinde de kabarıklık ve diğer oluşumlar oluşmaktadır. Ağız ve beden kokusu, ilgisizlik, uykulu, alt karın bölge ağırlık, karın şişme, ağrı, ses, iştahsızlık, prostatik ve düzensiz adet, karın hastalıkları.

Kalın bağırsak hastalıkları insan üzerinde devamlı bir rahatsızlık hissi vermektedir. İletişim bozuluyor, kara düşünce, eğer bu rahatsızlıkları yaşıyorsanız Kalın bağırsağı temizlemeye başlayın.

c) Karaciğer Hastalıkları :
Heatomegaliya (karaciğerde büyüme), Hepatit, Karaciğer yağlanma, Siroz.

d) Safra Kesesi Hastalıkları : Safrada çamur, kum ve küçük taşları, iltihap ve Safra Kesesi yolları bozuklukları.

e) solunum sistemi hastalıkları: akciğer hastalıkları

f) ayrıca böbrek, mesane, dalak ve pankreas ile ilgili hastalıklar

Bununla birlikte bedeninizde ve ruhunuzda bahar dirilişini sizde yaşayın. Sıkıntılarınızdan kurtulun. Bedeninizi güçlendirin, hastalıklara karşı direnciniz artsın.

ARINMA-DETOKS PROGRAMI

Altı gece yedi gün sürecek olan programda her gün sağlıklı yaşamla ilgili kürler ve uygulamalar uzman ve hekimler kontrolünde yapılacaktır.

ELEKTROPUNKTUR TANI VE ENERJİ ÖLÇME

Programda Türkiye’de ilk defa Altimed Elektropunktur Tanı-Teşhis ve Enerji Ölçüm Cihazı ile bedenimizdeki 30 hayati organımızın 35000 detayla incelenebileceğini, aura ve 7 salgı bezinizi-şakranızı görebileceğiniz bir sistem uygulanacaktır. Teşhis neticesinde uzman kontrolünde biorezonans uygulamaları yapılacaktır.

COSMIC BİTKİSEL KARIŞIM TABLET ÜRÜNLERİ KOZMİK İKSİR

Arınma süresi içinde her gün uygulama programı dahilinde yenilecek, içilecek ve kullanılacak COSMIC bitkisel droglar ve 26 bitkiden oluşmuş, bağışıklık sistemini güçlendirici iksir uzman kontrolünde hizmetinize sunulacaktır.

VÜCUDU TOKSİNLERDEN ARINIDIRMA- AYAK DETOKSU

Dünyada bir çok ülkede bu iyonize cihaz ile bedeninizdeki bütün toksinleri bir kaç seansta ayaklarınızdan atıldığını hayretler içinde görecek ve neden sabahları halsiz kalktığınızın cevabını gözlerinizle göreceksiniz.

PROFİLAKTİK(TIBBİ) MASAJLA TERAPİ

Tanı teşhis uygulaması sonucu belirlenen rahatsızlığa göre doktor tavsiyesi ile Profilaktik (tıbbi) masaj uygulaması yapılabilecektir. Uygulama ekstra ücrete tabidir.

Özel yetiştirilmiş uzman kadın ve erkek masörler, tıbbi maksatlı boyun, bel ve bütün beden uygulaması olarak hizmet verecektir. Önceden rahatsızlığı olanların randevu almaları gerekmektedir. Boyun ve bel fıtığı, sırt, ayak, göğüs kafesi, el, baş ve bütün bedendeki rahatsızlıklarla ilgili uygulama yapılabilecektir.

ORGANİK GIDALARLA VE ÇAYLARLA BESLENME

Organik olarak üretilmiş arınma programına uygun meyva, su ve çayları ile uygulamalar

Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri herkese aynı çeşit menü olarak sunulacaktır.

Menüler tamamen arınma programına uygun sebze, meyva, çay ve uygun kuruyemişlerden oluşup, hayvansal hiç bir gıda kullanılmamaktadır.

LAVMAN UYGULAMASI

Her sabah yapılan sulu lavman yine uzman kontrolünde uygulanacaktır.

TARİHİ TURİSTİK GEZİLERİ

Serbest vakitlerde bölgenin tarihi ve turistik yerlerini gezebileceksiniz.

KOZMİK BİLİNÇ SEMİNERLERİ VE SAĞLIKLI YAŞAM KONFERANSI

Akşamları ise, Hocalarımız Prof. Dr. Ahmet Maranki ve Fizyoterapist Elmas Maranki’nin yanı sıra sağlıklı yaşam ve detoks uzmanlarının canlı seminerlerini dinleyerek sorularınızı sorabileceksiniz.

Bugüne kadar hiç görmediğiniz uzun araştırmalar sonucu Rusya’da ve ABD’de hocalarımız tarafından hazırlanan sağlıklı yaşamla ilgili video görüntülerini de sizlerle paylaşacağız.

>>Kozmik Beden temizliği 21-28 aralık sonbahar arınma programı uygulama şekli için tıklayın

Arınma-detoks programına katılmak için müracaat etmeniz ve müracaatınızın onaylanmasını beklemeniz gerekmektedir.

MÜRACAAT: <!– var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy10888 = 'info' + '@'; addy10888 = addy10888 + 'maranki' + '.' + 'com'; var addy_text10888 = 'info' + '@' + 'maranki' + '.' + 'com'; document.write( '‘ ); document.write( addy_text10888 ); document.write( ” ); //–>n info@maranki.com <!– document.write( '‘ ); //–> Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır <!– document.write( '’ ); //–> adresine veya 0536 435 64 67 nolu telefona başvurularınızı yapabilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Maranki

>> Ahmet Maranki sağlık ve güzellik önerileri için tıklayın 7 Gün Sağlık
Bu yazıyı RSS haricinde başka bir sitede okuyorsanız
http://www.7gunsaglik.com/ dan çalıntıdır.

Ahmet Maranki, hep kozmik beden temizliğinden bahsetti Beden temizliği, cildinize de yansıyacağı için, cildinizdei bedeninizde yenilenmiş olaca..
833 21 284

Havza Bildirisi www.delinetciler.net Samsun'da Rum çeteleri mücadele ediyor İtilaf devletleri bu durum önlenmezse Mondros'un maddelerine göre Samsun'..
222 16 838

Prof Dr Ahmet Maranki 'den zayıflamaya yardımcı bitki çayı tarifi: Malzemeler: 30 gr ayrık kökü, 30 gr arpa, 30 gr mısır püs..
972 26 181

Gün geçtikçe yaygınlaşan meme kisti ve meme kanserini, tedavi edici ve önleyici bitkisel kür tarifini, sayın Ahmet Marank..
249 10 856

Prof Dr Ahmet Maranki Selülit giderici masaj yağı önerdi Ahmet Maranki bu yağ karışımı ile selülitli bölgeler 7 gün masaj yap..
507 15 338

Prof Dr Ahmet Maranki sindirim sisteminizi yenilemek için bir kür tavsiye ediyor : Lahana, havuç, elma ve pancarın sularını sıkarak..
927 19 150

Zayıf olan ve kilo almak isteyen kişilere Prof. Dr. Ahmet Maranki aşağıdaki siyah üzüm kürü formülünü düzenli olarak uygulamalarını tavsiye ediyor. “B..
587 14 578

Samsun bölgesi Rumlarının Pontus devletini kurma amacıyla çıkarttığı ayaklanmalardır. Aralık 1920'de başlayan ayaklanmalar kesin zaferin kazanılmasınd..
300 19 516

Ahmet Maranki Toksin Atıcı SalataAhmet Maranki çıktığı bir çok programda vücuttaki toksinleri atmanın önemli olduğunu vurgulamaktadır.Maranki çıktığı ..
187 12 124

Meme kanseri bayanların korkulu rüyalarından belkide en çok rastlananı. Ülkemizde her 10 kadından birinde bu hastalığa rastlanmakta. ..
771 23 754

sağlık sorunlarının bitkilerle çözümü konusunda bilgiler veren Maranki,her derdin çaresinin kainat eczanesinde olduğunu s..
743 19 575

toksin atmak için kozmik salatanın çok yararlı olduğunu ,mutlaka yemeklerden önce yenilmesi gerektiğini açıkladı Toksin atıc..
945 21 209