Doktor Tv Banner

Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği 21-28 Aralık Sonbahar Arınma Programı Samsun-Havza'da

Ahmet Maranki Kozmik Beden temizliği 21-28 aralık sonbahar arınma programı Samsun-Havza'da
44 0 41

Prof. Dr. Ahmet Maranki, KOBİK uzmanları ve hekimleri ile sağlıklı yaşama geçiş olan Üçüncü ve Son 21-28 aralık Sonbahar Kozmik Beden Temizliği-Arınma-Detoks uygulama programında Samsun-Havza'da sizlerle olacak.

Aşağıdaki hastalıklarınızdan kurtularak hücre bazında 10 yaş gençleşmek ister misiniz?

Kanser,hepatit,diyabet,romatizmal rahatsızlıklar, solunum yolu rahatsızlıkları, kalp-damar rahatsızlıkları, böbrek yetmezliği,kilo problemi ,ruhsal rahatsızlıkları, kısırlık ve bir çok rahatsızlığınıza çare olabilecek bir uygulamadır.

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ Yaparak bedeninizi ve ruhunuzu arındırın!

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ UYGULAMASIYLA KALIN BAĞIRSAK, KARACİĞER VE SAFRA KESESİ TEMİZLİĞİ NETİCESİNDE FAYDALI OLDUĞU RAHATSIZLIKLAR

a) Kalın bağırsak hastalıkları :

Kabızlık, Gaz oluşumu, Polip, Hemoroid, Tenya, Kolit, Ülser, Boşaltım bozukluğu ritmi

b) Kalın bağırsak hasta olduğunda sebep olduğu hastalıklar :

Baş ağrısı, Derinin sivilce ile kaplanması, ağızda iltihap, gözlerde konünktivit, eklem iltihabı, karaciğer hastalıkları, sinüzit, bronşit ,astım, dudak kabarıklıkları ve değişik oluşumlar.

Aynı zamanda insan dili üzerinde de kabarıklık ve diğer oluşumlar oluşmaktadır. Ağız ve beden kokusu, ilgisizlik, uykulu, alt karın bölge ağırlık, karın şişme, ağrı, ses, iştahsızlık, prostatik ve düzensiz adet, karın hastalıkları.

Kalın bağırsak hastalıkları insan üzerinde devamlı bir rahatsızlık hissi vermektedir. İletişim bozuluyor, kara düşünce, eğer bu rahatsızlıkları yaşıyorsanız Kalın bağırsağı temizlemeye başlayın.

c) Karaciğer Hastalıkları :

Heatomegaliya (karaciğerde büyüme), Hepatit, Karaciğer yağlanma, Siroz.

d) Safra Kesesi Hastalıkları : Safrada çamur, kum ve küçük taşları, iltihap ve Safra Kesesi yolları bozuklukları.

e) solunum sistemi hastalıkları: akciğer hastalıkları

f) ayrıca böbrek, mesane, dalak ve pankreas ile ilgili hastalıklar

Bununla birlikte bedeninizde ve ruhunuzda bahar dirilişini sizde yaşayın. Sıkıntılarınızdan kurtulun. Bedeninizi güçlendirin, hastalıklara karşı direnciniz artsın.

ARINMA-DETOKS PROGRAMI

Altı gece yedi gün sürecek olan programda her gün sağlıklı yaşamla ilgili kürler ve uygulamalar uzman ve hekimler kontrolünde yapılacaktır.

ELEKTROPUNKTUR TANI VE ENERJİ ÖLÇME

Programda Türkiye’de ilk defa Altimed Elektropunktur Tanı-Teşhis ve Enerji Ölçüm Cihazı ile bedenimizdeki 30 hayati organımızın 35000 detayla incelenebileceğini, aura ve 7 salgı bezinizi-şakranızı görebileceğiniz bir sistem uygulanacaktır. Teşhis neticesinde uzman kontrolünde biorezonans uygulamaları yapılacaktır.

COSMIC BİTKİSEL KARIŞIM TABLET ÜRÜNLERİ KOZMİK İKSİR

Arınma süresi içinde her gün uygulama programı dahilinde yenilecek, içilecek ve kullanılacak COSMIC bitkisel droglar ve 26 bitkiden oluşmuş, bağışıklık sistemini güçlendirici iksir uzman kontrolünde hizmetinize sunulacaktır.

VÜCUDU TOKSİNLERDEN ARINIDIRMA- AYAK DETOKSU

Dünyada bir çok ülkede bu iyonize cihaz ile bedeninizdeki bütün toksinleri bir kaç seansta ayaklarınızdan atıldığını hayretler içinde görecek ve neden sabahları halsiz kalktığınızın cevabını gözlerinizle göreceksiniz.

PROFİLAKTİK(TIBBİ) MASAJLA TERAPİ

Tanı teşhis uygulaması sonucu belirlenen rahatsızlığa göre doktor tavsiyesi ile Profilaktik (tıbbi) masaj uygulaması yapılabilecektir. Uygulama ekstra ücrete tabidir.

Özel yetiştirilmiş uzman kadın ve erkek masörler, tıbbi maksatlı boyun, bel ve bütün beden uygulaması olarak hizmet verecektir. Önceden rahatsızlığı olanların randevu almaları gerekmektedir. Boyun ve bel fıtığı, sırt, ayak, göğüs kafesi, el, baş ve bütün bedendeki rahatsızlıklarla ilgili uygulama yapılabilecektir.

ORGANİK GIDALARLA VE ÇAYLARLA BESLENME

Organik olarak üretilmiş arınma programına uygun meyva, su ve çayları ile uygulamalar

Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri herkese aynı çeşit menü olarak sunulacaktır.

Menüler tamamen arınma programına uygun sebze, meyva, çay ve uygun kuruyemişlerden oluşup, hayvansal hiç bir gıda kullanılmamaktadır.

LAVMAN UYGULAMASI

Her sabah yapılan sulu lavman yine uzman kontrolünde uygulanacaktır.

TARİHİ TURİSTİK GEZİLERİ

Serbest vakitlerde bölgenin tarihi ve turistik yerlerini gezebileceksiniz.

KOZMİK BİLİNÇ SEMİNERLERİ VE SAĞLIKLI YAŞAM KONFERANSI

Akşamları ise, Hocalarımız Prof. Dr. Ahmet Maranki ve Fizyoterapist Elmas Maranki’nin yanı sıra sağlıklı yaşam ve detoks uzmanlarının canlı seminerlerini dinleyerek sorularınızı sorabileceksiniz.

Bugüne kadar hiç görmediğiniz uzun araştırmalar sonucu Rusya’da ve ABD’de hocalarımız tarafından hazırlanan sağlıklı yaşamla ilgili video görüntülerini de sizlerle paylaşacağız.

>>Kozmik Beden temizliği 21-28 aralık sonbahar arınma programı uygulama şekli için tıklayın

Arınma-detoks programına katılmak için müracaat etmeniz ve müracaatınızın onaylanmasını beklemeniz gerekmektedir.

MÜRACAAT: <!-- var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy10888 = 'info' + '@'; addy10888 = addy10888 + 'maranki' + '.' + 'com'; var addy_text10888 = 'info' + '@' + 'maranki' + '.' + 'com'; document.write( '' ); document.write( addy_text10888 ); document.write( '' ); //-->\n info@maranki.com <!-- document.write( '' ); //--> Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır <!-- document.write( '' ); //--> adresine veya 0536 435 64 67 nolu telefona başvurularınızı yapabilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Maranki

>> Ahmet Maranki sağlık ve güzellik önerileri için tıklayın7 Gün Sağlık

Bu yazıyı RSS haricinde başka bir sitede okuyorsanız

http://www.7gunsaglik.com/ dan çalıntıdır.

İşitme Engellileri İçin Sistem Kuruldu

İşitme Engellileri için bilgisayar destekli dudak okuma programı yapıldı. Prof. Dr. Ahmet Konrot bu sistemin ayrıntılarını anlatıyor.. İşitme engel..
454 10 302
Yıllık Diş Temizleme Yeterli Olabilir

Birçok kişi yılda bir yapılan diş bakımı ve diş temizliğinin yeterli olmayacağını, dişlerin dökülmesine yol açtığını bilir. Oysa yıllık diş temizl..
853 11 154
Gün Boyunca Daha İyi Hissetmenin Yolları

Sabahtan akşama kadar pozitif, mutlu ve enerjik hissetmenin birkaç basit yolu sizlerle. Wisconsin Üniversitesi bütünleştirici tıp programı yöne..
919 24 103
Sonbahar ve Kışta Sedef Hastalığı

Sedef hastalığı neden en çok sonbahar ve kış aylarında ortaya çıkıyor işte cevapları. Kuru hava solumak ve güneş ışığı almamak kışın sedefin kötü..
199 26 742
Kalp Ritim Bozukluğuna Dondurucu Tedavi

Kalp ritim bozukluğu felç, tansiyon ve kalıcı hasarlara neden olabiliyor. Kalp balonu yöntemiyle –60 derecede kalp dondurma tedavisi oldukça etkili.. ..
792 25 402
“Yükselen Değerler” toplantısı

NG Kütahya Seramik “Yükselen Değerler” toplantısı kapsamında Türkiye’nin dört bir yanındaki bayi ve iş ortaklarıyla bir araya geldi. 16-19 Aralık tar..
384 14 314
Hareketsizlik İle Obezite İlişkisi

Komşuluk bitti yerini sanal teknoloji aldı. Sonuç obezite oldu. Gittikçe artan hareketsizliğe bağlı obeziteden nasıl kurtulunur? Samsun Medicana Ha..
780 20 621
Uzmanlardan İyi Bir Uyku Çekmenin Sırları

Kaliteli uyumak insanı birçok hastalıktan koruyor. Uzmanlar iyi uyumak için çok yememeyi tavsiye ediyor. İşte uzmanlardan iyi uyku önerileri.. İsta..
396 6 390
1 Egzersiz Oturumu Uyku Düzenini Etkiler mi?

Bir doz egzersiz uykusuzluk sorununa çare olabilir mi? Spor salonunda veya kendi imkanlarınızla yapacağınız bir günlük spor uykularınızı düzenlemeye y..
938 12 676
Çok Parmaklılık İyi mi Kötü mü?

El veya ayak parmakları 6, 7 hatta 8 parmaklı olabilir. Bu durum el ve ayakta zamanla fonksiyon bozukluğuna sebep olabiliyor. Çarşamba’da bir lised..
451 7 145
Rota Virüsü Aşısı Hangi Yaşlarda Yaptırılmalı?

Bebeklerde çok riskli bir hastalık olan ishal ve rota virüsüne karşı rota virüsü aşısı mutlaka yaptırılmalı.. Çocuk Uzmanı Doktor Ahmet İmadettin A..
751 15 383
Beden Diliyle İsteklerinizi Yaptırmanın Yolları

İkna edici beden dili hareketlerini öğrenmeye ne dersiniz? Kolları gergin bir şekilde önde kavuşturmak ne anlama geliyor? Arkadaş, aile ve herkese..
970 11 654
Yağlanmaya Neden Olan Sonbahar Gıdaları

Sonbahar geldiğinde birçoğumuz dikkatsiz beslenmeye ve kilo alımına yöneliriz. Doyurucu besinler daha lezzetli gelir. Kremalı tavuk veya dondurulm..
194 9 571
Cinsel Performansı Artıran Beslenme Tavsiyeleri

Hem erkekler hem de kadınlar için tavsiye edilen beslenme düzeni bu şekilde.. Bu plana uyarak cinsel performansınızı artırın, mutlu ve pozitif olun.. ..
207 11 549
Arınma Terapisini Baştan Ayağa Uygulayın

Arınma terapisi ile sağlıklı güzelliğe kavuşun. Vücut, saç ve cilt için ayrı ayrı bakım ve arındırma uygulayın. Bu yaz en güzel siz olun ve ışıldayın...
887 5 490