Fethiye’De Sizan İngiliz Kizlarin Şok Görüntüsü!..

FETHİYE’DE SIZAN İNGİLİZ KIZLARIN ŞOK GÖRÜNTÜSÜ!..
72 3 73

Kısa Bilgi :Üç gündür sürekli içen İngiliz gençler yeni yıla girmek için geldikleri Fethiye’de kaldıkları oteli karıştırdı. Odaları boşaltmayan gençler, polis zoruyla otelden atıldı

Yeni yıla Fethiye&rsqu…

Üç gündür sürekli içen İngiliz gençler yeni yıla girmek için geldikleri Fethiye’de kaldıkları oteli karıştırdı. Odaları boşaltmayan gençler, polis zoruyla otelden atıldı

Yeni yıla Fethiye’de girmek için ülkemize gelen bir grup İngiliz öğrenci rezalet çıkardı. 3 günlük paket programla 99 sterline uçak dahil ülkemize gelen İngiliz öğrenciler, 31’inde giriş yaptıkları oteli dün saat 12:00 itibariyle boşaltmaları gerekiyordu. Fakat yılbaşı günü başladıkları içkili eğlencelere 48 saat ana vermeyen gençler, oteli dün kendilerine verilen saatte boşaltmadılar. 2 saat de opsiyon verildi Bunun üzerine 8’i kız, 20 İngiliz öğrenciyi otelden çıkaramayan otel yönetimi önce turistleri otele getiren acenteyi aradı. Otele gelen acente yöneticileri, öğrencilerin dönüş uçağının saat 21:30’da olduğunu söyleyerek 2 saatlik daha opsiyon istediler. Bu sırada içkiden sızmış öğrencileri oda ve cep telefonlarından aramaya başladılar. Fakat tüm bu aramalara cevap vermeyen öğrenciler, 2 saatlik opsiyonun da geçmesinden sonra odaları boşaltmayınca otel yönetimi çileden çıktı.

Otelciler ile acenteciler kapıştı

Polisi arayan otel yönetimi odaların boşaltılmasını istedi. Bu sırada otel yönetimiyle acente yetkilileri arasında da küçük çaplı ağız dalaşı ve arbede yaşandı. Polis kapısını çaldığı halde açılmayan odalara, zorla girdi.

Otel görevlileri fotoğraf çekti

Gürültüye rağmen sızmış gençler kapıların açılmasına rağmen uyanmadılar. Bu arada otel yönetimi ile acente birbirlerine dava açacaklarını bildirdiler. Otel çalışanları ise odalarda uyuyarak kalkmayan öğrencilerin fotoğraflarını mahkemede delil olsun diye çektiler. Odaların kapılarının açılmasından sonra uyandırılan öğrenciler, ancak toparlanabildiler ve otelden atıldılar.Haberin fotoğrafları

Muğla’da mantar zehirlenmelerine karşı bilgilendirme yapıldı. Her mantarın yenilmemesi gerekiyor bu konuda bilinçlenmek gerekiyor. Fethiye Toplum S..
875 23 622

Dünyaca ünlü spiritüel liderlerin aşk temalı meditasyon programını incelemeniz faydalı olabilir. Günümüzün en popüler sorunlarından biri olan ‘aşık..
467 7 686

Milli Varlığa Zararlı Cemiyetler (İngiliz Muhipleri (Sevenleri) Cemiyeti ) • İngilizler tarafından Sait Molla isminde birine İstanbul’da kurdurulmuşt..
645 22 893

Çevre ve Orman Bakanı Eroğlu, ağaçlandırma konusunda Türkiye'nin Avrupa'da 1., dünyada 3. olduğunu söylerken, yanan 11 bin 500 hektar alanın 1 santime..
720 7 635

Ankara'da 142 kız öğrenci ile anne ve anneanneleriyle yapılan bilimsel araştırmada, kadınların beslenme alışkanlıkları belirlendi. Gazi Üniversitesi ..
214 10 270

Vücut üzerinde bir darbe alındığında kılcal damarlar patlar ve doku arasına alyuvarlar ve kan sızıntısı oluşur. Daha sonra pıhtı ile damardaki tahriba..
859 9 820

Tatil için geldiği Marmaris’te ayağına 140 liraya dövme yaptıran iki çocuk annesi İngiliz Susan Fraser ucuz kurtuldu. İngiliz Daily Mail Gazetes..
344 7 862

Artık Alzheimer hastalığı kan testiyle teşhis edilebilecek. İngiliz bilim adamlarının bulduğu kan testinde hangi işlemler uygulanıyor? İngiliz bili..
312 25 566

Fethiyeli aile evlatlarını bu hastalıktan art arda kaybetti. Peki krabbe hastalığı nedir kimlerde görülür? İHA'nın haberine göre; Fethiyeli temizli..
758 6 251

İngiliz araştırmacılara göre, bazı astım ilaçları çocuklarda etkili olmayabiliyor. Olumlu etki yapmayan bu ilaçlar şimdi araştırılıyor.. İngiliz bi..
928 23 433

İngiliz Düşes Catherine gebelikte yaşadığı bulantı ve kusmalara Bursa’dan aldığı siyah incirin yararlı olduğunu bildirdi. İncir gerçekten bulantıyı ke..
766 19 305

Kanadalı yapışık ikizler Tatiana ve Krista Hogan'ın yapışık beyinleri, ikizlerin duyumsal izlenimleri ve duyguları paylaşmasını sağlıyor. Science I..
479 5 437