Doktor Tv Banner

Fethiye’De Sizan İngiliz Kizlarin Şok Görüntüsü!..

FETHİYE’DE SIZAN İNGİLİZ KIZLARIN ŞOK GÖRÜNTÜSÜ!..
41 0 65

Kısa Bilgi :Üç gündür sürekli içen İngiliz gençler yeni yıla girmek için geldikleri Fethiye’de kaldıkları oteli karıştırdı. Odaları boşaltmayan gençler, polis zoruyla otelden atıldı

Yeni yıla Fethiye&rsqu...

Üç gündür sürekli içen İngiliz gençler yeni yıla girmek için geldikleri Fethiye’de kaldıkları oteli karıştırdı. Odaları boşaltmayan gençler, polis zoruyla otelden atıldı

Yeni yıla Fethiye’de girmek için ülkemize gelen bir grup İngiliz öğrenci rezalet çıkardı. 3 günlük paket programla 99 sterline uçak dahil ülkemize gelen İngiliz öğrenciler, 31’inde giriş yaptıkları oteli dün saat 12:00 itibariyle boşaltmaları gerekiyordu. Fakat yılbaşı günü başladıkları içkili eğlencelere 48 saat ana vermeyen gençler, oteli dün kendilerine verilen saatte boşaltmadılar. 2 saat de opsiyon verildi Bunun üzerine 8’i kız, 20 İngiliz öğrenciyi otelden çıkaramayan otel yönetimi önce turistleri otele getiren acenteyi aradı. Otele gelen acente yöneticileri, öğrencilerin dönüş uçağının saat 21:30’da olduğunu söyleyerek 2 saatlik daha opsiyon istediler. Bu sırada içkiden sızmış öğrencileri oda ve cep telefonlarından aramaya başladılar. Fakat tüm bu aramalara cevap vermeyen öğrenciler, 2 saatlik opsiyonun da geçmesinden sonra odaları boşaltmayınca otel yönetimi çileden çıktı.

Otelciler ile acenteciler kapıştı

Polisi arayan otel yönetimi odaların boşaltılmasını istedi. Bu sırada otel yönetimiyle acente yetkilileri arasında da küçük çaplı ağız dalaşı ve arbede yaşandı. Polis kapısını çaldığı halde açılmayan odalara, zorla girdi.

Otel görevlileri fotoğraf çekti

Gürültüye rağmen sızmış gençler kapıların açılmasına rağmen uyanmadılar. Bu arada otel yönetimi ile acente birbirlerine dava açacaklarını bildirdiler. Otel çalışanları ise odalarda uyuyarak kalkmayan öğrencilerin fotoğraflarını mahkemede delil olsun diye çektiler. Odaların kapılarının açılmasından sonra uyandırılan öğrenciler, ancak toparlanabildiler ve otelden atıldılar.Haberin fotoğrafları

Alzheimer Teşhisi İçin Yeni Yöntem

Artık Alzheimer hastalığı kan testiyle teşhis edilebilecek. İngiliz bilim adamlarının bulduğu kan testinde hangi işlemler uygulanıyor? İngiliz bili..
796 19 423
Astım İlaçları Ne Kadar Etkili?

İngiliz araştırmacılara göre, bazı astım ilaçları çocuklarda etkili olmayabiliyor. Olumlu etki yapmayan bu ilaçlar şimdi araştırılıyor.. İngiliz bi..
992 22 724
Yapışık İkizler Aynı Beyni Paylaşıyor

Kanadalı yapışık ikizler Tatiana ve Krista Hogan'ın yapışık beyinleri, ikizlerin duyumsal izlenimleri ve duyguları paylaşmasını sağlıyor. Science I..
858 9 295
Bursa İnciri Bulantı ve Kusmaya Birebir

İngiliz Düşes Catherine gebelikte yaşadığı bulantı ve kusmalara Bursa’dan aldığı siyah incirin yararlı olduğunu bildirdi. İncir gerçekten bulantıyı ke..
750 19 819
Bebeklerin Olması Gereken Zorunlu Aşılar

Aileler bebeklerinin sağlığı için bu zorunlu aşıları yaptırtmak zorunda. Aşı takvimine eklenen yeni aşılarla bu aşıların sayısı 13’e çıktı.. Ailele..
811 13 401
Görme Engelliler İçin Özel Baston

Küçük yaşına rağmen görme engelliler için özel baston üreten Muhammet Oran büyük bir iş başardı.. Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde 7’nci sınıf öğrencis..
399 19 207
Çocuklarda İdrar Kaçırma Hastalık mı, Normal mi?

Normalde çocuklar 4 yaşında idrar kontrolü sağlıyor ancak alt ıslatma, çocukluk döneminde sık rastlanan problemler arasında. Çalışmalar, 5 yaşında..
542 20 892
Kadınların Hangi Giysilerine Karşı Çıktılar?

İş yerinde mini etek, dar pantolon, dekolte gibi göze batan kıyafetlerin kadınlara yasaklanmasını istiyorlar. Onlar kim mi, tabii ki erkekler.. İng..
530 16 383
Kanser teşhisinde inanılmaz gelişme

Bilim adamlarının kanser tedavisnde gündeme getiridği yeni gelişmeler, hastalar için umut oldu…Kanser hastalığıyla ilgili ikinci önemli gelişmeyse, te..
320 23 505
Ülseratif Kolit Nedir, Nedenleri, Belirtileri, Tedavisi

Ülseratif kolit iltihaplı bir bağırsak hastalığıdır, ülsere benzer, Chorn hastalığı da denir. Hücrelerde kronik iltihaba neden olur rektum ve kolo..
428 25 752
Deri Veremi Hakkında Tüm Bilgiler

Lupus, bağışıklık sistemine sızan bir tür deri hastalığı. Bu hücreler iltihaplanır ve doku hasarına yol açar. Eklem ağrısı, kalp, böbrek ve hayati..
175 20 492
Sağlıksız Meşrubat Tüketmek Nelere Yol Açar?

Diyabet ve obezite gibi hastalıklara meşrubat tüketmek mi yol açar? İngiltere'de yayımlanan araştırmaya göre, günde sadece bir kutu meşrubat tüketm..
522 20 334
Hangi Yiyecekler ve Yeme Şekli Kısırlık Sebebi?

Özellikle genç kızların fast food yiyeceklere yönelmesi ve hızlı yeme şekli kısırlık nedeni.. Prof. Dr. Gülay Koçoğlu, genç kızlarda yeme davranışı..
342 16 537
Sessiz Katil Karbon Monoksit: Evinizde Güvenli misiniz?

Her yıl 20 bin ila 30 bin kişi kaza sonucu karbon monoksit zehirlenmesi sonucu hastalanıyor ve evlerinde yaklaşık 500 kişi yaşamını yitiriyor. Kar..
554 10 261
Soba Zehirlenmesinden Ölümler Artıyor

Karbonmonoksit zehirlenmelerinden doğan ölümlerin sayısı her geçen gün artıyor. Bilinçsizliğin getirdiği sonuçlardan kaçınmalıyız. Sobadan sızan ga..
473 5 608