Doktor Tv Banner

Fethiye’De Sizan İngiliz Kizlarin Şok Görüntüsü!..

FETHİYE’DE SIZAN İNGİLİZ KIZLARIN ŞOK GÖRÜNTÜSÜ!..
28 5 62

Kısa Bilgi :Üç gündür sürekli içen İngiliz gençler yeni yıla girmek için geldikleri Fethiye’de kaldıkları oteli karıştırdı. Odaları boşaltmayan gençler, polis zoruyla otelden atıldı

Yeni yıla Fethiye&rsqu...

Üç gündür sürekli içen İngiliz gençler yeni yıla girmek için geldikleri Fethiye’de kaldıkları oteli karıştırdı. Odaları boşaltmayan gençler, polis zoruyla otelden atıldı

Yeni yıla Fethiye’de girmek için ülkemize gelen bir grup İngiliz öğrenci rezalet çıkardı. 3 günlük paket programla 99 sterline uçak dahil ülkemize gelen İngiliz öğrenciler, 31’inde giriş yaptıkları oteli dün saat 12:00 itibariyle boşaltmaları gerekiyordu. Fakat yılbaşı günü başladıkları içkili eğlencelere 48 saat ana vermeyen gençler, oteli dün kendilerine verilen saatte boşaltmadılar. 2 saat de opsiyon verildi Bunun üzerine 8’i kız, 20 İngiliz öğrenciyi otelden çıkaramayan otel yönetimi önce turistleri otele getiren acenteyi aradı. Otele gelen acente yöneticileri, öğrencilerin dönüş uçağının saat 21:30’da olduğunu söyleyerek 2 saatlik daha opsiyon istediler. Bu sırada içkiden sızmış öğrencileri oda ve cep telefonlarından aramaya başladılar. Fakat tüm bu aramalara cevap vermeyen öğrenciler, 2 saatlik opsiyonun da geçmesinden sonra odaları boşaltmayınca otel yönetimi çileden çıktı.

Otelciler ile acenteciler kapıştı

Polisi arayan otel yönetimi odaların boşaltılmasını istedi. Bu sırada otel yönetimiyle acente yetkilileri arasında da küçük çaplı ağız dalaşı ve arbede yaşandı. Polis kapısını çaldığı halde açılmayan odalara, zorla girdi.

Otel görevlileri fotoğraf çekti

Gürültüye rağmen sızmış gençler kapıların açılmasına rağmen uyanmadılar. Bu arada otel yönetimi ile acente birbirlerine dava açacaklarını bildirdiler. Otel çalışanları ise odalarda uyuyarak kalkmayan öğrencilerin fotoğraflarını mahkemede delil olsun diye çektiler. Odaların kapılarının açılmasından sonra uyandırılan öğrenciler, ancak toparlanabildiler ve otelden atıldılar.Haberin fotoğrafları

Yediğiniz Mantar Zehirli Olabilir

Muğla’da mantar zehirlenmelerine karşı bilgilendirme yapıldı. Her mantarın yenilmemesi gerekiyor bu konuda bilinçlenmek gerekiyor. Fethiye Toplum S..
669 5 717
Dünyadaki Cennet Workshop’u Türkiye’de

Dünyaca ünlü spiritüel liderlerin aşk temalı meditasyon programını incelemeniz faydalı olabilir. Günümüzün en popüler sorunlarından biri olan ‘aşık..
267 17 663
Milli Varlığa Zararlı Cemiyetler (İngiliz Muhipleri (Sevenleri) Cemiyeti ) hakkında bilgi

Milli Varlığa Zararlı Cemiyetler (İngiliz Muhipleri (Sevenleri) Cemiyeti ) • İngilizler tarafından Sait Molla isminde birine İstanbul’da kurdurulmuşt..
943 19 609
: Yanan Alanları Bir Yıl İçinde Ağaçlandırıyoruz detaylı bilgi

Çevre ve Orman Bakanı Eroğlu, ağaçlandırma konusunda Türkiye'nin Avrupa'da 1., dünyada 3. olduğunu söylerken, yanan 11 bin 500 hektar alanın 1 santime..
442 5 570
Kadınların beslenme alışkanlıkları hakkında detaylı geniş bilgi

Ankara'da 142 kız öğrenci ile anne ve anneanneleriyle yapılan bilimsel araştırmada, kadınların beslenme alışkanlıkları belirlendi. Gazi Üniversitesi ..
402 17 766
Darbe alan göz neden morarır? hakkında detaylı geniş bilgi

Vücut üzerinde bir darbe alındığında kılcal damarlar patlar ve doku arasına alyuvarlar ve kan sızıntısı oluşur. Daha sonra pıhtı ile damardaki tahriba..
717 5 115
Dövme Yüzünden Ayağından Oluyordu

Tatil için geldiği Marmaris’te ayağına 140 liraya dövme yaptıran iki çocuk annesi İngiliz Susan Fraser ucuz kurtuldu. İngiliz Daily Mail Gazetes..
536 19 224
Alzheimer Teşhisi İçin Yeni Yöntem

Artık Alzheimer hastalığı kan testiyle teşhis edilebilecek. İngiliz bilim adamlarının bulduğu kan testinde hangi işlemler uygulanıyor? İngiliz bili..
522 9 470
Krabbe Hastalığı Art Arda Ölüm Getirdi

Fethiyeli aile evlatlarını bu hastalıktan art arda kaybetti. Peki krabbe hastalığı nedir kimlerde görülür? İHA'nın haberine göre; Fethiyeli temizli..
877 21 820
Astım İlaçları Ne Kadar Etkili?

İngiliz araştırmacılara göre, bazı astım ilaçları çocuklarda etkili olmayabiliyor. Olumlu etki yapmayan bu ilaçlar şimdi araştırılıyor.. İngiliz bi..
643 24 401
Yapışık İkizler Aynı Beyni Paylaşıyor

Kanadalı yapışık ikizler Tatiana ve Krista Hogan'ın yapışık beyinleri, ikizlerin duyumsal izlenimleri ve duyguları paylaşmasını sağlıyor. Science I..
349 15 440
Bursa İnciri Bulantı ve Kusmaya Birebir

İngiliz Düşes Catherine gebelikte yaşadığı bulantı ve kusmalara Bursa’dan aldığı siyah incirin yararlı olduğunu bildirdi. İncir gerçekten bulantıyı ke..
161 18 107