Doktor Tv Banner

10 Yaş Gençleşmek İçin

10 YAŞ GENÇLEŞMEK İÇİN
54 0 42

Esra Ceyhan'ın programına katılan Prof.Dr.Ahmet Maranki 10 yaş gençleşmek için verdiği bilgilerde 10 yaş gençleşmenin yanısıra hem kilolardan hem de,şeker tansiyon,kolesterol gibi rahatsızlıklarınızdan da kurtuluyorsunuz.Bunun için çok önemli 4 bitki kullanılacak

**Lahana

**Maydanoz

**Havuç

**Kırmızı Pancar

Bu sebzelerin suyu sıkılarak her sabah içilecek.Bir hafta uygulanacak...Ekim ve Kasım ayında da birer hafta daha uygulanacak...Sebzeler vücudun en iyi temizleyicileridir.Bol bol sebze yiyiniz...

Kadınların Yaşlanma Karşıtı Olarak Yaptığı 5 Hata

Kırışıklıklar doğal yaşlanma sürecinin bir parçasıdır. Peki yaşlanma karşıtı olanlar neler yapabilir? Anti aging bakım son yılların modası oldu..
316 11 279
Baştan Aşağı 10 Yıl Gençleşin

Daha genç görünmek istiyorsanız genel olarak her şeyinize dikkat etmek ve bakmak zorundasınız. Baştan aşağı her şeyinizle gençleşmek gerek. kadınl..
699 5 334
Cilt gençleştirmede yeni bir trend: Dermaterapi

Gençleşmek ve güzelleşmek uğruna mimiklerin kaybedildiği, ifadenin yitirildiği yıllar mazide kaldı. Devir, güzelliği kusursuzluk derecesinde sunan yön..
351 15 754
Cilt Kırışıklıklarını Önlemenin Etkili Yolları

Güzelliğimizi gölgeleyen bu kırışıklıkları nasıl önlemeliyiz? Kadınların büyük sorunu güzellik karşıtı kırışmaları nasıl önleyebiliriz cilt uzmanları ..
602 16 144
Yaşlanma Belirtilerini Yok Eden Yüz Estetikleri

Hangi yüz ve cilt sıkılaştırma ve kaldırma yöntemleri estetikte yaşlanma karşıtı olarak anılıyor? Medikal estetik alanında günümüze kadar uygulanma..
215 24 376
Diş Estetiği Hakkında Önemli Bilgiler

Dr. Nihat Tanfer 35 yaşın diş estetiğindeki önemini anlattı. Diş estetiği hakkında bilgiler verdi.. Ağız Diş ve Çene Cerrahı Dr. Nihat Tanfer; diş ..
315 4 815
Büyüme Hormonu Neleri Olumlu Etkiliyor?

Hafızayı, büyümeyi, genç kalmayı, romatizma ve parkinson gibi hastalıklar.. Kısaca büyüme hormonu beyni ve tüm vücudu olumlu etkiliyor. Beynin yaşl..
847 5 190
Kırışıklık ve Sarkmalar Yanaklarınızı Etkilemesin

Yanaklar kadınlarda ileri yaşlarda yerçekimine yenik düşebiliyor. Sarkmalar başlıyor.. Bunun için alınacak tedbirleri Op. Dr. Şanverdi anlatıyor.. ..
692 19 266